Rekord – Jastrzębie 1:0 (koniec) | Szombierki – Odra O. 1:0 (koniec) | Skra – Polonia B. 0:2 (koniec)
Pawłowice Śl. – Górnik II 2:2 (koniec) | Polonia Ł. – Skalnik 1:2 (koniec) | Ruch Z. – Ozimek 4:1 (koniec)
Ruch Zdzieszowice
4:1 (3:0)
Małapanew Ozimek
Sobota 30.05.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Zdzieszowice • 3 Liga opolsko - śląska

Dziękujemy za udział w naszej relacji. Zapraszamy na kolejne! Pozdrawia redakcja LAJFY.COM! (19:02:36)

Ruch pewnie wygrywa. Małapanew przez chwilę w drugiej połowie zagroziła bramce gospodarzy, ale ci wyprowadzili błyskawiczną kontrę i zdobyli czwartą bramkę. Trzeba podkreślić, że Ruch długimi fragmentami bawił się piłką i nie pozwalał gościom rozwinąć skrzydeł. Spotkanie przeciętne, ale punkty zostają w Zdzieszowicach.

90+1

90
    Zmiana w drużynie Małapanew Ozimek: z boiska schodzi Okos, na boisku pojawia się Marek.

85
    Ostatnie minuty spotkania. Na boisku mamy sporo schematycznych podań i zagrań. Wszyscy czekają na końcowy gwizdek.

80
    Ruch kontroluje mecz. Gospodarze nie mają serca, żeby powiększyć przewagę.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróblewski (Małapanew Ozimek).

75
    Ostatni kwadrans spotkania.

74
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Polak, na boisku pojawia się Korbiel.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Bachor (Ruch Zdzieszowice).

65
    Gol dla Zdzieszowic!
    Strzelcem bramki DAWID CZAPLIŃSKI. Błyskawiczna akcja gospodarzy. Ponownie kapitalne zagranie w pole karne i mamy czwartą bramkę dla Ruchu.

64
    Korner dla Małejpanwi. W dobrej sytuacji znalazł się jeden z zawodników gości, ale jego uderzenie zablokował Sochacki.

60
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Rychlewicz.

55
    10 minut za nami. Ozimek strzelił bramkę, ale Ruch nadal kontroluje przebieg gry.

53
    Gol dla Ozimka!
    Strzelcem bramki DAWID KAMIŃSKI. Rzut wolny dla Ozimka. Wrzutka w pola karne Ruchu, piłkę trącił Kamiński, a ta przekroczyła linie bramkową pomimo rozpaczliwej interwencji Pindrala.

46
    Zmiana w drużynie Małapanew Ozimek: z boiska schodzi Cembolista, na boisku pojawia się Wiśniewski.

46
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Damrat, na boisku pojawia się Pindral.

46
    Druga połowa rozpoczęta.

Za nami pierwsza połowa spotkania. Ruch pewnie prowadzi i nie zwalnia tempa. Gospodarze wręcz zmiażdżyli gości w pierwszej odsłonie spotkania.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!