Siarka T. – Legionovia 3:4 (koniec) | Puszcza – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Kotwica 2:1 (koniec)
Nadwiślan – Okocimski 1:0 (koniec) | Rozwój – Błękitni 0:0 (koniec) | Raków – Limanovia 2:2 (koniec)
ROW Rybnik – Stal M. 0:0 (koniec) | Wisła Pu. – Zagłębie S. 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:1 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 16.05.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

Dziękujemy Państwu za uwagę. Kolejne sportowe emocje już za chwilę w kolejnych relacjach. Polecamy się na przyszłość, pozdrawiam redakcja LAJFY.COM! (18:57:25)

Puszcza uratowała remis w ostatnich minutach spotkania, ale jeden punkt to nadal za mało, żeby oddalić myśl o spadku. Gospodarze po raz kolejny zagrali ambitnie, ale nieskutecznie. Stal w drugiej połowie wypadła blado, a piękna akcja Sekulskiego była jednym z nielicznych dobrych momentów w wykonaniu zawodników gości. Podział punktów wydaje się być sprawiedliwy, bo też żadna z drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo.

90
    Sekulski sprytnie przepchnął Cichego i urwała się na lewym skrzydle. Młody zawodnik był bliski pokonania bramkarza Puszczy, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Napierała (Puszcza Niepołomice).

87
    Rzut wolny dla Stali. Napierała nieprzepisowo zatrzymywał gracza gości.

85
    Nowak uderza z dystansu, ale piłka trafia daleko od bramki Stali.

83
    Puszcza dwoi się i troi, ale Stal kapitalnie broni dostępu do własnej szesnastki.

81
    Puszcza atakuje całym zespołem. Stal w głębokiej defensywie.