Lech II P. – Polonia Śr. 2:2 (koniec) | Unia Sw. – Warta 1:3 (koniec) | Unia T. – Garbarnia 1:4 (koniec)
Jarota – Września 2:2 (koniec) | Pawłowice Śl. – Czaniec 1:1 (koniec) | Polonia Ł. – Jastrzębie 0:0 (koniec)
Ruch Z. – Górnik Wes. 5:0 (koniec) | Skra – Grunwald R.Ś. 1:1 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1 (1:0)
LKS Czaniec
Środa 13.05.2015, 17:303 Liga

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (19:18:09)

Pniówek remisuje z LKS-em Czaniec 1:1! Gospodarze mogli rozstrzygnąć losy meczu już w pierwszej połowie, kiedy to piłkarze drużyny gospodarzy kilka "setek". Goście w drugiej połowie zaprezentowali się naprawdę dobrze i zasłużenie wywożą z Pawłowic jeden punkt.

90+3

90+2
    Gospodarze będą mieli jeszcze rzut rożny.

90+1
    Piłka meczowa dla gospodarzy! Świetne podanie na piątym metrze dostał Przybyła, ale zawodnik Pniówka fatalnie przestrzelił!

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Kontra LKS-u. Uderzeniem z dystansu zakończył ją Sobas, ale wprowadzony na murawę po przerwie zawodnik gości pomylił się o dobre kilka metrów.

87
    Dośrodkowanie z prawej strony przed bramkę Pniówka, ale z bramki wychodzi goalkepper miejscowej drużyny i pewnie chwyta piłkę.

86
    Gospodarze rozgrywają piłkę przed bramkę Podoleka. Goście atakują rywali dopiero w okolicach linii środkowej.

84
    Przerwa w grze, ucierpiał w starciu z rywalem Żak.

82
    Znakomita kontra Pniówka! Przed bramkę gości dogrywał piłkę z prawej strony Kucharski, ale żaden z jego partnerów nie "zamknął" tej akcji!

81
    Rzut wolny dla gości około 25. metrów od bramki Podoleka. Bezpośredni strzał Nowaka, bramkarz gospodarzy wybija na rzut rożny.

79
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kostecki, na boisku pojawia się Lalko.

77
    Rzut rożny mieli teraz gospodarze. Do piłki doszedł Adamczyk, ale uderzył na bramkę Kawalera bardzo niecelnie.

76
    Corner dla przyjezdnych, ale poradzili sobie defensorzy Pniówka.

74
    Otworzył nam się ten mecz, bo wyrównującej bramce LKS-u. Obie drużyny skupiają się teraz głownie na ofensywie.

72
    Niedokładne dośrodkowanie z lewej flanki. Rozpocznie z linii piątego metra Podolek.

71
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Benauer, na boisku pojawia się Stramski.

70
    Gol dla LKS-u!
    Świetny kontratak gości! Z najbliższej odległości kieruje piłkę do bramki Podoleka BARTOSZ PRACIAK!
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.