Concordia – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Izolator – Orlęta 3:1 (koniec) | Jarota – Kleczew 1:0 (koniec)
Wolania – Trzebinia-Siersza 1:0 (koniec) | Pogoń II S. – Świt NDM 1:0 (koniec) | Bałtyk G. – Rasel 1:1 (koniec)
Izolator Boguchwała
3:1 (2:1)
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedziela 26.04.2015, 12:00 • Izo Arena, Boguchwała • 3 Liga

Po wypowiedzi pomeczowe, zdjęcia i video z tego spotkania zapraszamy na oficjalną stronę Izolatora Boguchwała! zksizolator.eu. (13:57:10)

Po bardzo dobrym spotkaniu Izolator pokonuje Orlęta Radzyń Podlaski 3:1. W drugiej połowie gorzej zaperzentowali się goście i nie była ona aż tak ciekawa jak pierwsza. Izolator szybko podwyższył prowadzenie i bez problemu dowiózł wygraną już do końca. Gospodarze zasłużenie więc zdobywają trzy oczka.

90+5

90+4
    Boguchwalanie ładnie teraz pograli na lewym skrzydle. Parę klepek utrzymanie piłki w narożniku i zyskali cenne sekundy.

90+2
    Izolator kontroluje sytuacje w doliczonym czasie gry. Utrzymuje cieżar gry w środku pola nie dopuszczając gości pod swoje pole karne.

90
    Arbiter dorzuca 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89
    A po centrze z niego znowu było groźnie! Do futbolówki najwyżej wyskoczył Dąbek uderzył głową, minimalnie jednak obok bramki!

88
    Orlęta tracą piłkę na połowie gospodarzy i Ci wychodzą z doskonałą kontrą po której mogli zdobyć czwartego gola! Po zagraniu Domina w polu karnym do futbolówki dopadł Skiba mocno uderzył, piłka rykoszetem odbiła się od jednego z defensorów Orląt i poleciała tuż obok bramki! Jedynie korner dla Izolacji!
    Czy w końcówce będziemy jeszcze świadkami goli?

85
    Orlęta w ataku pozcyjnym. Goście się jeszcze nie poddają.

82
    Arkadiusz Burak zbyt wolno schodził z boiska, chcąc ukraść cenny czas i arbiter kara go za to jeszcze przed zejściem żółtym kartonikiem

82
    Ostatnia zmiana w Izolatorze. W miejsce Arkadiusza Buraka na boisku pojawia się Arkadiusz Wójcik.

80
    Brzydki faul Zarzeckiego w środku pola i mamy żółtą kartkę.

80
    Adison nie jest w stanie kontynuować gry.W jego miejsce na boisku pojawia się Kula.

79
    Adison tymczasem opuścił murawę na noszach i jest opatrywany poza boiskiem. Mecz wznowiony, goście na moment w dziesiątkę.

78
    Przerwę na boisku wykorzystuje szkoleniowiec gospodarzy. Dokonuje roszady. W miejsce Tyburczego na boisku pojawia się Cupryś.

75
    I szybko jesteśmy pod drugim polem karnym. Tutaj na 20 metrze piłkę otrzymał Adison mając nieco miejsca mocno uderzył, jednak obok bramki. Blokować go próbował jeden z defensorów Izolatora i obaj piłkarze się starli. Gracz Orląt ucierpiał podczas tego zdarzenia i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Chwila przerwy w grze.

74
    Odpowiadają gospodarze. Na prawym skrzydle znalazł się Bereś, zszedł z piłką do środka i oddał mocne uderzenie, jednak obok bramki.

72
    I po centrze z niego byli bliscy kontaktowego trafienia! Na 5 metrze najwyżej do piłki wyskoczył Łotys, który uprzedził wychodzącego z bramki Pawlusa, posłał ją jednak ponad bramką!
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.