Wisła Pu. – Górnik W. 1:1 (koniec) | Okocimski – Limanovia 2:0 (koniec) | Puszcza – Nadwiślan 0:0 (koniec)
MKS Kluczbork – Stal S. W. 2:1 (koniec) | Legionovia – Raków 0:1 (koniec) | Kotwica – Siarka T. 1:1 (koniec)
Stal M. – Rozwój 3:1 (koniec) | Zagłębie S. – ROW Rybnik 2:1 (koniec)
Okocimski Brzesko
2:0 (0:0)
Limanovia Limanowa
Sobota 25.04.2015, 16:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga

To już wszystko z Brzeska! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com. Miłego wieczoru! (17:56:55)

Po zawodach! Okocimski Brzesko wygrywa bardzo ważne spotkanie w kwestii utrzymania z Limanovią Limanowa. W derbach małopolski górą podopieczni Tomasza Kulawika i to właśnie oni uczynili kolejny krok ku utrzymaniu.

90+4

90+3
    Bez historii ten doliczony czas gry. Limanovia już pogodzona ze swoim losem, a Okocimski powoli zaczyna świętowanie zdobycia bardzo ważnych trzech punktów.

90
    Cztery minuty dolicza sędzia Kamil Adamski, który bardzo dobrze prowadzi to ostre spotkanie.

90
    Zmiana na zyskanie czasu w Okocimskim. Kasprzyk na boisko za Barana.

86
    Ależ zmarnował sytuację! Atnasow z najbliższej odległości huknął wprost w Błąkałę! To była najlepsza okazja gości! Mogło być tutaj jeszcze bardzo ciekawie!

83
    Ostatnia zmiana u gości. Za Derbicha wchodzi Piwowarczyk.

80
    Gol dla Brzeska!
    Bardzo sprytne zachowanie Hłuszki, który wykorzystał błąd obrońcy, zaczekał na WOJCIECHA WOJCIESZYŃSKIEGO i wyłożył mu piłkę, a ten nie mógł tego zmarnować. Po meczu!

80
    Dobiega końca to bardzo nudne spotkanie. Czy będzie stać Limanovię żeby zagrozić bramce Błąkały? Na razie na to się nie zapowiada.

77
    Okocimski wzmacnia teraz nieco defensywę. Za Lewińskiego na boisko wchodzi Ryś.

74
    Pirbula z trudnej pozycji uderzał głową, ale bardzo spokojnie broni w tej sytuacji Błąkała. Nieodpowiedzialne zachowanie defensywy gospodarzy, którzy narazili swój zespół na głupią stratę gola.

73
    Zmiana na skrzydle w Okocimskim. Za Pyciaka do gry został desygnowany Bryła.

72
    Trzecia zmiana po stronie ekipy Marka Motyki. Za Komana wchodzi na boisko Serafin.

70
    Pozostało 20 minut. Nie wygląda na to, żeby Limanovia była w stanie tutaj jakoś zagrozić rywalom. Grę cały czas prowadzi Okocimski, ale rzadko zagraża bramce Skrzyniarza.

67
    Rzut wolny sprzed narożnika pola karnego miała teraz Limanovia, ale po interwencji stoperów piłka wyszła na rzut rożny, który również został fatalnie zmarnowany.

64
    Za nami już zamieszanie ze zmianami zawodników. Obecnie na boisku nie dzieje się zbyt wiele, podobnie jak w pierwszej tak i w drugiej połowie wieje z boiska nudą.

61
    Mamy również pierwszą zmianę w zespole Okocimskiego. Za Jaworśkyjego od teraz po boisku biegał będzie Dziadzio.