Szczecin – AZS Gdańsk 3:5 (koniec) | Rekord – Red Devils 4:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
4:3 (1:1)
Red Devils Futsal Club
Niedziela 29.03.2015, 18:00 • Hala sportowa, Bielsko Biała. • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuje za wspólnie spędzony czas. Serdecznie zapraszam na kolejne emocje futsalowe na lajfy.com! (19:53:31)

To był na prawdę fascynujący mecz!!! Ostatnie sekundy spotkania zadecydowały o wygranej dla Rekordu Bielsko Biała!!! Końcowy wynik meczu to 4:3!!! Bramki dla drużyny zwycięskiej zdobyli: Dmytro Kameko, Jan Janovsky, Paweł Machura oraz pól minuty przed końcem meczu Piotr Szymura!!! Gole dla drużyny przyjezdnej zdobyli: Łukasz Sobański oraz dwie Vitaliy Kolesnik. Żółte kartki podczas tego spotkania trafiły do: Wojciecha Łysonia oraz Piotr Szymura z drużyny Rekordu Bielsko Biała. W drużynie przegranej upomnienie zdobył Vladyslav Bondarenko

39:29
    Gol dla Rekordu!
    Na pół minuty przed końcem meczu Piotr Szymura strzela gola. Rekord wychodzi na prowadzenie.

39:02
    Rekordziści starajś się wykorzystać ostatnie sekundy meczu. Obrona w wykonaniu piłkarzy drużyny przeciwnej nie pozwala im jednak na przedostanie się piłki do pola bramki.

38:29
    Rekordziści nie poddją się. Przechodzą do ostego ataku na bramkę rywali z wycofanym bramkarzem.

37:42
    Za zagranie rękom poza własnym polem karnym bramkarz zostaje ukarany żółtą kartką.

37:34
    Wspaniała bramka w wykonaniu Pawła Machury! Idealna odpowiedź gospodarzy!!

37:20
    Gol dla Red Devils!
    Z drugiej połowy boiska wykonał strzał Vitaliy Kolesnik i trafił do pustej bramki!!!

36:48
    Michał Marek ponownie w roli lotnego bramkarza!

36:22
    Piotr Szymura został ukarany za niesportowe zachowanie.

36:06
    Rekord Bielsko Biała decyduje się rozegrać akcję z lotnim bramkrzem.

35:26
    Świetna obrona w wykonaniu Krystiana Brzenka!! Trener Chojnic wspaniale wycelował w bramkę rywali!!!

35:02
    Wspaniała obrona w wykonaniu bramkarza gości!! Rafał Franz wykonywał strzał z rzutu wolnego.

34:18
    Wspaniały strzał w wykonaniu Piotra Szymury!! Obronił bramkę Vladyslav Bondarenko.

34:08
    Timeout dla gości.

34:02
    Wspaniała akcja w wykonaniu Rafała Franza!!! Minimalnie brakowało aby trafił do bramki rywali.

33:39
    Fatalne celowanie w wykonaniu zawodnika z drużyny gospodarzy!! Piłka trafia stanowczo za wysoko.

33:24
    Gospodarze rozpoczynają z za linii autu. Szybko przechodzą na połowę rywali.

Weronika Kozakowska

Gole: 13. Kameko, 22. Janovsky, 38. Machura, 40. Szymura – 15. Sobański, 29. Kolesnik, 38. Kolesnik

Kartki:   13. Łysoń (BIE), 37. Szymura (BIE) – 38. Bondarenko (CHO)

Rekord Bielsko-Biała: 1. Michał Kałurza, 19. Krystian Brzenk – 4. Łukasz Biel, 6. Paweł Machura, 7. Piotr Szymura, 8. Kamil Kmiecik, 9. Artur Popławski, 10. Rafał Franz, 11. Wojciech Łysoń, 14. Łukasz Mentel, 15. Michał Marek, 17. Andrzej Szłapa, 20. Jan Janovsky, 22. Dmytro Kameko.
    Red Devils Futsal Club: 21. Jacek Burglin, 33. Vladysłav Bondarenko – 3. Łukasz Sobański, 5. Andrii Lutsiv, 14. Patryk Laskowski, 15. Vitaliy Kolesnik, 23. Tomasz Kriezel, 27. Patryk Kubiszewski, 77. Mariusz Kaźmierczak.

Sędziowie: Grzegorz Wiercioch, Damian Jaruchiewicz.