koniec po dogrywce
HC Oceláři Trzyniec
5:4 (0:2, 3:0, 1:2 - 1:0)
HC Sparta Praga
Niedziela 29.03.2015, 17:20 • Werk Arena, Třinec • Tipsport Extraliga - Play-offy (CZE)

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (20:40:54)

Po naprawdę ciekawym i bardzo zaciętym meczu Trzyniec wygrywa ze Spartą Praga! Już w środę kolejny mecz, relacja z niego oczywiście w naszym portalu!

75:06
    Gol dla Trzyńca!
    Świetne podanie z prawej strony Klepisa do ustawionego przed bramką gości VLADIMIRA ROTHA, ten nie miał problemów ze skierowaniem krążka do bramki Novotnego! Trzyniec wygrywa drugi mecz w półfinale!

73:56
    Świetną szansę zmarnował Orsava, który nie zdołał pokonać Novotnego w sytuacji "sam na sam".

73:18
    Niewiele dzieje się na tafli w ostatnich minutach, obie drużyn grają bardzo zachowawczo, starają się przede wszystkim nie stracić bramki.

71:50
    Dwie minuty kary dla Martina Réway (SPA), w przewadze gospodarze.

71:40
    Ostra walka pod bandą, nie podnosi się z tafli Klepis.

70:30
    Wznowienie pod bramką Hrubeca wygrane przez gospodarzy.

69:05
    Mocne uderzenie z backhandu Klepisa, kolejna skuteczna interwencja Novotnego.

68:05
    W ataku pozycyjnym gospodarze, cofnęli się pod własną bramkę zawodnicy Sparty.

66:50
    Zbyt długo zwlekał z uderzeniem Milan Doudera, w efekcie zawodnik gospodarzy traci krążek.

65:50
    Uwolnienie, będziemy mieli wznowienie pod bramką Hrubeca.

64:54
    Mocne uderzenie z dystansu Klepisa, ale broni ten strzał Novotny.

62:45
    Od początku dogrywki atakują gospodarze. Dobre uderzenie Orsavy, ale chwyta gumę Novotny.