Gruzja – Niemcy 0:2 (koniec) | Szkocja – Gibraltar 6:1 (koniec) | Irlandia Północna – Finlandia 2:1 (koniec)
Rumunia – W-y Owcze 1:0 (koniec) | Albania – Armenia 2:1 (koniec) | Irlandia – Polska 1:1 (koniec)
Węgry – Grecja 0:0 (koniec) | Portugalia – Serbia 2:1 (koniec)
Portugalia
2:1 (1:0)
Serbia
Niedziela 29.03.2015, 20:45 • Estadio da Luz, Lizbona • Eliminacje Mistrzostw Europy

Ze swojej strony dziękuję za śledzenie relacji na naszym portalu. Zapraszam na następne relacje z kwalifikacji Euro 2016 na lajfy.com! (22:41:35)
    Portugalia 2:1 Serbia

Portugalia pokonuje Serbię w meczu o punkty w grupie I! Serbowie odrobili stratę z pierwszej połowy, ale szybko odzyskał prowadzenie dla Portugalii Fabio Coentrao.
    Bardzo dobry mecz na Estadio da Luz, gospodarze mogą cieszyć się ze zwycięstwa! A Serbowie wracają do domu bez punktów! Gorąco robi się pod nogami Radovana Curcića. Jeden punkt w trzech meczach.

90+4

90+4
    Piłka meczowa dla Serbii! Centra z prawej strony od Matića na głowę Skuletića. Jest uderzenie ale zbyt słabe by zaskoczyć Rui Patricio.

90+3
    Trzymają piłkę długo Portugalczycy. Ronaldo szuka prostopadłym zagraniem Quaresmę. Niedokładnie

90+2
    Joao Moutinho zatrzymuje kontrę Serbów i zostaje upomniany żółtą kartką.

90+2
    Potężne uderzenie Portugalczyka! Piłka zatrzymuje się jednak w murze stworzonym przez trójkę Serbów.

90
    Doliczone do drugiej połowy cztery minuty! Ronaldo szykuje się do wykonania rzutu wolnego!

90
    Brzydko zostaje zaatakowany Cristiano Ronaldo przez Djuricića. Słuszna żółta kartka dla reprezentanta Serbii.

89
    Nani szukał w polu karnym Cristiano Ronaldo. Zdołał wybić futbolówkę Ivanović. Ronaldo oddaje jeszcze strzał wolejem. Było wiele lepszych prób w wykonaniu CR7.

88
    Bosingwa podaje na prawo do Naniego! Skrzydłowy Sportingu decyduje się dośrodkowanie! Piłka po rykoszecie od Nastasića omal nie zaskoczyła bramkarza Serbów! Rzut rożny dla gospodarzy!

87
    Ostatnich kilka minut przed nami. Portugalia dość głęboko cofnięta. Chcą długim podaniem gospodarze uruchomić Cristiano Ronaldo. Nie mają pomysłu Serbowie

86
    Ostatnia zmiana też w reprezentacji Portugalii. Danny schodzi z boiska, a w jego miejsce zamelduje się na nim Wiliam Carvalho.

85
    Ostatnia zmiana w drużynie Serbii. Boisko opuszcza Adam Ljajić, a w jego miejsce melduje się Peter Skuletić.

83
    Zoran Tosić ukarany kartką za wejście w Moutinho.

82
    Nani miał okazję na dokładne dośrodkowanie. Nieatakowany pod linią końcową, popatrzył w pole karne i zacentrował w rękawice Stojkpvića.