Garbarnia – Skarżysko-Kamienna 2:2 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Czaniec 0:1 (koniec) | Śląsk II – Oława 2:0 (koniec)
Lechia II – Chemik 3:1 (koniec) | Resovia – Orzeł P. 0:0 (koniec) | Warta – Tarnovia 2:0 (koniec)
Pawłowice Śl. – Ruch Z. 0:5 (koniec) | Gwardia K. – Bałtyk K. 1:1 (koniec) | Wisła II – Partyzant 3:0 (koniec)
Świt NDM – Warta S. 1:0 (koniec) | BKS Stal – Polonia Ł. 2:2 (koniec) | Unia T. – KSZO 0:2 (koniec)
ŁKS – Wieluń 1:0 (koniec) | Ursus – Legia II 2:0 (koniec) | Polonia B. – Piast II 2:1 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:5 (0:3)
Ruch Zdzieszowice
Sobota 28.03.2015, 15:00 • Stadion ul. Karola Świerczewskiego, Pawłowice • 3 Liga

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (16:49:35)

Ruch Zdzieszowice wygrywa z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 5:0! Od pierwszej do ostatniej minuty wydarzenia na boisku kontrolowali piłkarze ze Zdzieszowic. Gospodarze zagrali dziś bardzo przeciętne zawody.

90+2

90
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, poradzili sobie z nim zawodnicy Ruchu Zdzieszowice.

89
    Dośrodkowanie z lewej strony przed bramkę gości, na rzut rożny wybija jeden z obrońców drużyny przyjezdnej.

88
    Przekroczył przepisy przed polem karnym gości Kucharski, rzut wolny dla Ruchu.

87
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Korbiel.

85
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Glenc, na boisku pojawia się Gać.
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Szatkowski, na boisku pojawia się Plachetka.

84
    Gol dla Zdzieszowic!
    Rzut karny na bramkę zamienia DANIEL RYCHLEWICZ!

84
    Faul w polu karnym gospodarzy, przekroczył przepisy Przybyła, będzie rzut karny dla Ruchu!

82
    Jeszcze jedne dośrodkowanie przed bramkę Szelonge, skuteczna interwencja stopera gospodarzy, Tomasza Kukli.

80
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Damrat, na boisku pojawia się Kapłon.

78
    Ręką w polu karnym rywali zagrał Kucharski, rzut wolny dla gości.

77
    Znakomite dośrodkowanie z prawej strony Rychlewicza na piąty metr, ale nie trafił w piłkę Kiliński!

75
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Rychlewicz.

74
    Kibice powoli opuszczają trybuny stadionu w Pawłowicach.

72
    DAWID CZAPLIŃSKI wykorzystuje błąd stopera gospodarzy, który chciał wybić piłkę, która została dograna przez Kilińskiego, to druga bramka tego zawodnika w tym meczu!

69
    Od dobrych kilku minut gra toczy się wyłącznie na połowie Ruchu, ale bardzo chaotyczni w swoich atakach są gospodarze, niewiele "pracy" ma w drugiej połowie Kasprzik.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Piotr Swieczak

Gole: 25. Skorupa (sam.), 38. Czapliński, 45. Szatkowski, 72. Czapliński, 84. Rychlewicz (kar.)

Kartki:   42. Marzec (ZDZ)

Pniówek Pawłowice Śląskie: 32. Szelong – 22. Adamek, 25. Kukla, 18. Przybyła, 16. Skorupa, 13. Ciuberek, 11. Benauer(56' Stramski), 9. Kostecki (c)(65' Sobczak), 20. Mazurek (46' Kucharski), 21. Szczyrba, 17. Glenc(85' Gać)
    Zmiany: Podolek, Gać, Kucharski, Lalko, Słaby, Sobczak, Stramski

Ruch Zdzieszowice: 1. Kasprzik – 7. Polak, 15. Bachor, 2. Dyczek M., 4. Nowak, 21. Pindral, 19. Damrat (c) (80' Kapłon), 17. Marzec(87' Korbiel), 10. Szatkowski(85' Plachetka), 3. Kiliński, 18. Czapliński (75' Rychlewicz)
    Zmiany: Fesser – Sochacki, Dyczek P., Korbiel, Rychlewicz, Kapłon, Plachetka

Sędziowie: Babiarz – Tokarski, Matyszczak