Raków – MKS Kluczbork 0:1 (koniec) | Limanovia – Zagłębie S. 3:4 (koniec) | Siarka T. – Stal S. W. 2:1 (koniec)
Rozwój – Wisła Pu. 2:2 (koniec) | Legionovia – Stal M. 2:2 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
2:1 (0:1)
Stal Stalowa Wola
Sobota 21.03.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Na ten moment to już wszystko. Życzymy spokojnego popołudnia, a także udanej niedzieli. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (17:12:08)

Niesłychanie emocjonujące starcie za nami. Siarka Tarnobrzeg zdołała odrobić straty i powalczyć o triumf! A wszystko to za sprawą Marcina Truszkowskiego, który odnotował dwa trafienia. Stal Stalowa Wola w pierwszej połowie spisywała się całkiem zacnie, ale drugie 45 minut ewidentnie należało do miejscowych, którzy pokazali kawał dobrego futbolu!

90+4

90+3
    Płonka próbował zdobyć bramkę, ale tym razem wyłuskał jedynie rzut rożny. Jakubowski uderzał na krótki słupek, ale zagrożenie zostało oddalone w mgnieniu oka. Za kilka chwil koniec spotkania!

90+2
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Oziębała, na boisku pojawia się Mandzelowski.

90+1
    Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty. Przed chwilą Truszkowski uderzał nieco ponad poprzeczką Wietechy. Mógł odnotować hattricka. Ależ emocje!

90
    Kantor faulował Truszkowskiego tuż przed polem karnym. Prawy obrońca Stali Stalowa Wola faulował naprawdę niebezpiecznie, za co został ukarany żółtym kartonikiem.

89
    Kibice Siarki Tarnobrzeg czekają 21 lat na zwycięstwo w spotkaniu derbowym na własnym stadionie! Dziś ich marzenia mogą się spełnić. Ten pojedynek może się zapisać na kartach historii tarnobrzeskiego sportu.

88
    Coraz mniej czasu mają goście, żeby wywalczyć chociażby remis. Kolejne minuty mijają nieubłaganie. Można rzec, iż koniec tejże potyczki zbliża się naprawdę błyskawicznie! Tymczasem faulowany był Traore.

87
    Fantastyczne spotkanie. Emocji nie brakuje nawet przez chwilę. Poziom adrenaliny od samego początku oscyluje na bardzo wysokim poziomie. Czy 30. Derby Podkarpacia padną łupem tarnobrzeskiej Siarki?

86
    Rzut rożny dla Stali Stalowa Wola. Dośrodkowywał Kantor. Chwilę później piłka poszybowała prosto w spojenie! Ależ strzał Bogacza, ależ szczęścia mieli teraz miejscowi! To powinno być wyrównanie! Niezwykłe rzeczy dzieją się w Tarnobrzegu.

84
    Warto odnotować, iż znakomitą asystę odnotował Rajevac, który początkowo nie błyszczał. Truszkowski po profesorsku pokonał Wietechę. Fenomenalne posłanie piłki w dalszy róg bramki Stali Stalowa Wola!

83
    Gol dla Siarki!
    MARCIN TRUSZKOWSKI!!! Druga bramka w tym meczu. Miejscowi wychodzą na prowadzenie. Coś nieprawdopodobnego, świetny strzał! Trzeba przyznać – to jest zasłużone prowadzenie "Siarkowców"!

82
    Rajevac kapitalnie próbował się urwać spod opieki rywali, ale ostatecznie jego wysiłki zdały się na nic. Zabrakło odpowiedniej komunikacji w szeregach Siarki Tarnobrzeg. Kukiełka wciąż nie popełnia najmniejszych błędów.

81
    Dziesięć minut do końca spotkania. Mecz zaczyna się od nowa. Tutaj jeszcze wszystko może się zdarzyć. Czeka nas bardzo, ale to bardzo emocjonująca końcówka. Tutaj już nikt nie kalkuluje, nikt nie przebiera w środkach!