Garbarnia – Resovia 4:1 (koniec) | Siarka T. – Rozwój 1:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:0 (1:0)
Rozwój Katowice
Sobota 21.02.2015, 16:00 • Boisko treningowe Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (17:40:29)

Po bardzo wyrównanym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg pokonuje Rozwój Katowice w stosunku 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył już w piątej minucie Filip Rajevac.

90

90
    Głową uderzał Gielza, piłka przeleciała jednak ponad poprzeczką.

89
    Rafał Wawrzyńczok zastępuje Gackiego.

88
    Uderzenie Szkatuły skutecznym wślizgiem blokuje Hodowany.

87
    Podanie Hodowanego zablokowane, wciąż przy piłce zawodnicy Siarki.

84
    Na boisku pojawiają się Maciej Wolny i Karol Króliczek, którzy zastępują Wróbla i Gałeckiego.

83
    W świetnej sytuacji znalazł się Szkatuła, jego strzał kapitalnie wybronił jednak Szczepankiewicz!

82
    Traore do Parobczyka, ten zbyt długo zwlekał jednak z oddaniem strzału, w efekcie czego stracił piłkę.

80
    Lekki strzał testowanego skrzydłowego, piłka w rękawicach Budki.

79
    Indywidualna akcja Wróbla zakończona niedokładnym podaniem w kierunku Azikiewicza.

76
    Wejście w nogi testowanego zawodnika Siarki, od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze z Tarnobrzega.

74
    Mocny strzał Traore sprzed pola karnego, piłka minęła jednak bramkę strzeżoną przez Budkę.

72
    Z kolei Łukasz Więcek zmienia na placu gry Rajevaca.

71
    Mocno głową uderzał Kukiełka, skutecznie interweniował w tej sytuacji Budka.

71
    Martin Klabnik zastępuje Kopczyka.

70
    Uderzenie testowanego zawodnika Siarki zablokowane, rzut rożny dla zawodników z Tarnobrzegu.

68
    Przypadkowo ręką we własnym polu karnym zagrał Waleńcik, sędzia nie dostrzegł jednak tego zdarzenia i puścił grę.

Adam Delimat

Gole: 5. Rajevac

Siarka Tarnobrzeg: 1.połowa: Artur Melon – Michał Chrabąszcz, Marcin Stefanik, Mariusz Kukiełka, Karol Hodowany – Rafał Parobczyk, Dariusz Frankiewicz, Robert Tunkiewicz, Filip Rajevac, Marcin Truszkowski – Mouhamadou Traore.
    2.połowa: Daniel Szczepankiewicz – Łukasz Nadolski, Bartosz Waleńcik, Mariusz Kukiełka, Karol Hodowany – Rafał Parobczyk, Michał Chrabąszcz, Robert Tunkiewicz, Filip Rajevac (72. Jakub Więcek), Zawodnik Testowany – Mouhamadou Traore.

Rozwój Katowice: Maciej Budka – Mikołaj Grzelak, Łukasz Kopczyk (71. Martin Klabnik), Przemysław Gałecki (84. Karol Króliczek), Łukasz Winiarczyk (46. Marcin Kozłowski) – Robert Tkocz (46. Przemysław Szkatuła), Damian Gacki (89. Rafał Wawrzyńczok), Przemysław Bella (62. Adrian Lesik), Patryk Kun (46. Piotr Azikiewicz), Tomasz Wróbel (84. Maciej Wolny) – Filip Kozłowski (46. Sebastian Gielza).