West Bromwich – West Ham 4:0 (koniec) | Crystal Palace – Liverpool 1:2 (koniec)
4:0 (2:0)
West Ham United
Sobota 14.02.2015, 13:45 • The Hawthorns, West Bromwich • Puchar Anglii
    Najważniejsze statystyki meczu (jako pierwsze- statsy West Ham).

Ten mecz zapowiadał się na wyrównany tylko do momentu, w którym padła pierwsza bramka dla WBA, Gracze tej drużyny nie popełnili tak powszechnego błędu- nie oddali inicjatywy po strzelonym golu i poszli za ciosem, rozbijając rywali. West Bromwich melduje się w ćwierćfinale Pucharu Anglii, a styl, w jakim to zrobiło budzi podziw! Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne relacje w serwisie lajfy.com! (15:41:19)

90+3

90+3
    West Ham wymienia podania na własnej połowie. Chcą już chyba tylko jak najszybciej zejść do szatni.

90+1
    3 minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90+1
    Ostatnia zmiana w meczu- Gardnera zastępuje defensywny pomocnik- Gamboa.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Czy sędzia będzie kazał jeszcze długo męczyć się gościom?

89
    West Ham spróbuje zdobyć bramkę honorową po rzucie rożnym. Dośrodkowanie Noble'a było jednak zbyt wysoko zawieszone i defensorzy West Brom zdążyli dobrze się ustawić.

87
    McManaman był bliski podwyższenia na 5:0! Wprowadzony kilkanaście minut temu pomocnik WBA mocno podkręcił piłkę i ta zaledwie o centymetry minęła słupek bramki rywali!

86
    Trener WBA daje fanom na stadionie możliwość podziękowania Brownowi za dzisiejszy świetny występ! Wprowadza za niego Bairda.

85
    Dobry odbiór Kouyate. Obrońca West Ham szybko przerzuca piłkę do przodu, gdzie O'Brien kończy akcję bardzo niecelnym strzałem.

84
    Morrison tym razem nie strzelał z dystansu, ale chciał rozegrać kolejną koronkową akcję. Tym razem gospodarze trochę przesadzili z finezją, ale przy tym wyniku mają pełne prawo do takich zagrań.
    A tak motywowali się przed meczem napastnicy West Brom. Jak widać podziałało :)

81
    Obaj boczni obrońcy WBA wykonują dziś świetną pracę, zarówno w obronie, jak i ataku. Brunt raz po raz posyła mocne centry w pole karne.

80
    Brown tylko lekko trącił piłkę po centrze, ale to wystarczyło, by sprawić olbrzymie kłopoty Adrianowi! Bramkarz West Ham nie ma dziś łatwego życia, ale tym razem nie musiał wyciągać piłki z siatki.

78
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy dopiero w 78 minucie, ale z drugiej strony po co zmieniać coś w tak dobrze funkcjonującej maszynie? McManaman za Sessegnona.

77
    Dwie dobre interwencje Kouyate. Najpierw zatrzymał dryblującego Berahino, a następnie czystym wślizgiem nie dał dojść do piłki jego koledze z zespołu.

76
    Dawson świetnie dzisiaj dogrywał ze skrzydła, a teraz zdecydował się sam wykończyć akcję! Zwiódł rywala w okolicach narożnika boiska i potężnie huknął na bramkę, ale Adrian zdołał odbić futbolówkę!