Garbarnia – Wisła II 8:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 2:0 (koniec) | Lechia – Luanda 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
2:0 (0:0)
Limanovia Limanowa
Sobota 31.01.2015, 14:00 • Wieliczka • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (15:34:47)

Po nudnym spotkaniu Puszcza Niepołomice pokonuje Limanovię Limanowa w stosunku 2:0! Bramki w tym meczu zdobyli Krzysztof Zaremba oraz zawodnik testowany przez Puszczę!

90

90
    W polu karnym pada Serafin, sędzia nie wskazuje jednak na jedenasty metr.

89
    Strzał obok słupka, od bramki rozpocznie Mika.

88
    Przed polem karnym faulowany Zaremba, rzut wolny dla Puszczy z niewielkiej odległości.

86
    Zagranie ręką Zaremby przerywa ofensywną akcję Puszczy.

84
    Piwowarczyk do Grunta, który przegrywa jednak w polu karnym pojedynek z Napierałą.

82
    Pada w polu karnym Piwowarczyk, nie ma jednak mowy o rzucie karnym.

80
    Uderzał Piwowarczyk, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

77
    Zwija się teraz z muru Mika, udzielana jest mu pomoc medyczna.

75
    Gol dla Puszczy!
    Efektownym lobem piłkę do bramki posyła zawodnik testowany! 2:0 dla Puszczy!

73
    Sam na sam z bramkarzem znalazł się KRZYSZTOF ZAREMBA, który płaskim strzałem przy słupku otwiera wynik tego meczu!

71
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę testowanego zawodnika Puszczy, sędzia dopatrzył się w tej sytuacji zagrania ręką.

70
    Wrzutka Zaremby z prawej flanki pada łupem Miki.

68
    Zbyt mocne podanie w kierunku Basty, piłka opuszcza plac gry.

66
    Podanie Zaremby zablokowane, od wrzutu z autu grę wznowią podopieczni trenera Gorszkowa.

62
    Strzał Skiby z rzutu wolnego z trudem broni bramkarz Puszczy! Po chwili testowany uderza minimalnie niecelnie.

61
    Zmiana w bramce Limanovii, na boisku pojawia się Mateusz Mika.

Adam Delimat

Gole: 73. Zaremba, 75. Testowany

Puszcza Niepołomice: 1.połowa: Staniszewski – Cichy, Furtak, Strózik, Gawęcki, Biernat, Sojda, Maluga, Gębalski, Lampart, Łączek.

2.połowa Staniszewski – Zając, Lepiarz, Napierała, Mikołajczyk – Kotwica, Nowak, Testowany, Szewc, Zaremba – Testowany

Limanovia Limanowa: 1.połowa: Testowany – Majcher, Koman, Mysiak, Derbich – Testowany, Testowany, Żołądź, Testowany, Testowany – Chmiest.

2.połowa: Testowany (61. Mika) – Basta, Walid, Czajka, Niechciał – Testowany, Serafin, Skiba, Piwowarczyk, Testowany – Grunt.