Getafe – Villarreal 0:1 (koniec) | Bilbao – Malaga 1:0 (koniec) | Sevilla – RCD Espanyol 1:0 (koniec)
Getafe CF
0:1 (0:0)
Villarreal CF
Czwartek 29.01.2015, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Puchar Hiszpanii

Villarreal zmierzy się w starciu półfinałowym z Barceloną! Czyżby przesądzona była sprawa finalisty z tej pary? (22:13:11)

W dzisiejszym meczu Villarreal na pewno nie był drużyną lepszą, a jednak zwyciężył. Goście przeprowadzili praktycznie jedną akcję, która zagroziła bramce Lopeza i właśnie ją wykorzystali. Piłkarze Getafe w zasadzie przez całe 79 minut dążyli do wyrównania stanu dwumeczu, ale bramka Gerarda Moreno podcięła im skrzydła i odebrała wiarę w sukces.

90+2

90+1
    Jeszcze próbują miejscowi! Świetne podanie na dalszy słupek i nabiegającemu partnerowi zabrakło centymetrów, aby skutecznie zamknąć akcję! Będzie jednak jeszcze rzut rożny!

90
    Wiemy, że arbiter doliczył do regulaminowego czasu gry 2 minuty!

88
    Chyba już nic nie wydarzy się w dzisiejszym spotkaniu. To raczej Villarreal spokojnie wymienia futbolówkę, a Getafe odechciało się nawet biegać.

87
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Iviego Lopeza zmienia Sammir!

86
    Przyjezdni chcą zakończyć to spotkanie jeszcze wyższym zwycięstwem i znów przesuwają się do przodu. Kolejny rzut rożny dla "żółtej łodzi podwodnej".

85
    Spokojnie będzie toczyła się końcówka tego spotkania. Wszystkie karty rozdane. Wypada tylko czekać na rywala Villarrealu w półfinale Copa del Rey!

84
    Czy Getafe będzie stać chociażby na bramkę honorową? Trzech bramek po prostu nie da strzelić się w takim momencie meczu. Kibice już opuszczają Coliseum Alfonso Pérez.

82
    Teraz to Villarreal będzie grał ze swobodą i mogą przydarzyć się kolejne celne trafienia dla gości.

80
    Getafe chyba traci wszystkie nadzieje na możliwy sukces. Szkoda, bo przez całą drugą połowę to gospodarze atakowali. To było jednak do przewidzenia! Zostaje 10 minut na jakąkolwiek walkę.
    GERARD - 0:1

79
    Gol dla Villarrealu!

No to mamy po zawodach. Praktycznie jedyna okazja Villarrealu w dzisiejszym meczu i jest gol na wagę awansu do półfinału Copa del Rey! GERARD MORENO mija bramkarza w polu karnym i pakuje futbolówkę do pustej bramki!