Rozwój – Polonia Ł. 0:1 (koniec) | Limanovia – Trzebinia-Siersza 3:2 (koniec) | Zagłębie S. – Nowa Huta 3:1 (koniec)
Cracovia – Podbeskidzie 3:1 (koniec) | Lech P. – Ordabasy 1:2 (koniec)
Limanovia Limanowa
3:2 (0:1)
MKS Trzebinia-Siersza
Sobota 17.01.2015, 11:00 • Wieliczka • Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:37:03)

Po emocjonującym spotkaniu Limanovia Limanowa ostatecznie pokonuje zespół MKS-u Trzebinia-Siersza w stosunku 3:2! III-ligowiec prowadził już 2:0, ale bramka Żołądzia i dwa trafienia Chmiesta zapewniły zwycięstwo podopiecznym Ryszarda Wieczorka!

90

89
    Gol dla Limanovii!
    Jeszcze jedna bramka dla II-ligowca! Serafin wpadł w pole karne, dobiegł do końcowej linii i wyłożył piłkę MARCINOWI CHMIESTOWI, który nie mógł zmarnować takiej sytuacji! Limanovia w ostatniej chwili wychodzi na prowadzenie!

87
    Kolejna ładna akcja Limanovii, Grunt wyłożył piłkę MARCINOWI CHMIESTOWI, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeniósł piłkę ponad nim i doprowadził do remisu!

86
    Zamieszanie w polu karnym Trzebini, Żołądź wykłada piłkę Skibie, ale ten trafia tylko w boczną siatkę!

85
    Strzał testowanego obrońcy Limanovii, Gielarowski paruje piłkę na rzut rożny.

82
    Strzał Skiby sprzed pola karnego, piłka nie doleciała jednak do bramki.

81
    Z lewego skrzydła dośrodkowywał testowany zawodnik Limanovii, piłka nie trafiła jednak na głowę żadnego z zawodników II-ligowca.

78
    Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Skibę i testowanego, piłka trafiła pod nogi Żołądzia, ale jego strzał został zablokowany.

77
    W dobrej sytuacji nieczysto powstrzymywany Grunt, od rzutu wolnego rozpocznie Limanovia.

75
    Składna akcja drużyny z Limanowej zakończona mocnym strzałem Żołądzia, piłka w sporej odległości minęła światło bramki.

74
    Rzut rożny dla Limanovii, nikt nie przeciął jednak toru lotu piłki.

73
    Strzał Skiby sprzed pola karnego, również niecelnie.

72
    Kolejna próba Serafina, piłka mija jednak bramkę Trzebini.

71
    Głową uderzał Serafin, z obroną tego strzału większych problemów nie miał Gielarowski.

70
    Z lewego sektora pola karnego uderzał testowany zawodnik Limanovii, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

68
    Dobrą akcję Limanovii strzałem ponad poprzeczką kończy Serafin.

66
    Prostopadłe podanie w kierunku Grunta, pierwszy do piłki dopadł jednak Gielarowski.

Adam Delimat

Gole: 55. Żołądź, 87. Chmiest, 89. Chmiest – 45+1. Giermek, 48. Raźniak

Limanovia Limanowa: 1. połowa: Testowany – Testowany, Testowany, Walid Kandel, Testowany – Testowany, Jakub Więcławek, Testowany, Józef Piwowarczyk – Testowany, Testowany.
    2. połowa Testowany – Testowany, Paweł Czajka, Maciej Mysiak, Mateusz Niechciał – Arkadiusz Serafin, Artur Skiba, Bruno Żołądź, Testowany – Michał Grunt, Marcin Chmiest

MKS Trzebinia-Siersza: 1. połowa Krzysztof Pająk – Krzysztof Sieczko, Marcin Kalinowski, Sebastian Ołownia, Radosław Górka, Adrian Kukla, Majcherczyk, Michał Kowalik, Marcin Giermek, Maciej Domurat, Paweł Piskorz
    2. połowa Łukasz Gielarowski – Krzysztof Sieczko, Radosław Górka, Rafał Grzebinoga, Marcin Pluta, Maciej Muras, Damian Lickiewicz, Testowany, Karol Jędrzejczyk, Rajmund Raźniak, Piotr Witoń

Zmiany: Łukasz Gielarowski – Jakub Juraszek, Rafał Grzebinoga, Maciej Muras, Piotr Witoń, Rajmund Raźniak, Damian Lickiewicz

Sędziowie: Piotr Nowak – Jacek Tylek, Łukasz Ćwierz