Sociedad – Rayo Vallecano 0:1 (koniec) | Valencia – Almeria 3:2 (koniec) | Villarreal – Bilbao 2:0 (koniec)
RCD Espanyol – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Valencia CF
3:2 (2:2)
UD Almeria
Sobota 17.01.2015, 18:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:50:51)

Po wielkich emocjach Valencia pokonuje ostatecznie na Mestalla zespół Almerii w stosunku 3:2! Aż cztery bramki padły w pierwszej połowie tego meczu, ale decydujące cios zadany został dopiero w 83. minucie przez Alvaro Negredo!

90+4

90+4
    Jego dośrodkowanie zdecydowanie przeciągnięte, nikt nie był w stanie przeciąć toru lotu piłki.

90+4
    Piłkę w narożniku ustawia Verza...

90+3
    Jeszcze rzut rożny będą wykonywać goście, pędzi w pole karne nawet Julian!

90+3
    Dośrodkowanie Soriano zablokowane, wrzut z autu na wysokości pola karnego dla Almerii.

90+2
    Dośrodkowanie z głębi pola pod bramkę Valencii, z piłką minął się Mustafi, ale w porę jego błąd naprawił Jose Gaya!

90+1
    Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Edgar Mendez, jego uderzenie było jednak bardzo niedokładne.

90+1
    Zwija się z bólu Ximo Navarro, który ucierpiał w starciu z Negredo. Za chwilę goście będą wykonywać rzut wolny.

90
    Przed nami doliczony czas gry. Arbiter przedłużył to spotkanie o trzy minuty!

88
    Mocne zagranie de Paula w kierunku Gayi, obrońca Valencii zdołał dopaść do piłki przed końcową linią, ale jego dośrodkowanie było już bardzo nieudane.

87
    Nie trafił czysto w piłkę Soriano, od bramki grę rozpocznie Diego Alves.

86
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Dani Romera pojawia się na boisku, zastępując Coronę.

86
    Żółtą kartką ukarany Rodrigo de Paul.

86
    Dośrodkowanie Cancelo z prawego skrzydła, niewiele brakowało, a Negredo sięgnąłby piłki w polu karnym.

84
    Należała się ta bramka Valencii, należała się ta bramka Alvaro Negredo! Teraz to goście, którzy zaczęli już grać na czas, będą musieli za wszelką cenę starać się przenieść ciężar gry pod pole karne rywali!
    NEGREDO - 3:2

83
    Gol dla Valencii!
    Wreszcie dopięli swego podopieczni Nuno Espirito Santo! Jose Gaya minął rywala na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne, gdzie do uderzenia głową złożył się ALVARO NEGREDO, nie dając Julianowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję!