Rayo Vallecano – RCD Espanyol 1:3 (koniec) | Villarreal – Deportivo 3:0 (koniec) | Granada – Getafe 1:1 (koniec)
Elche – Malaga 1:2 (koniec) | Bilbao – Atletico 1:4 (koniec)
Elche CF
1:2 (1:0)
Malaga CF
Niedziela 21.12.2014, 19:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Hiszpańska LaLiga

Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na naszym portalu.
    Dobranoc. (20:54:25)

To by było na tyle! Elche w fatalnym stylu kończy rok 2014... Malaga tryumfuje po raz kolejny i pnie się w górę tabeli! Zrównała się punktami z Villarrealem i Sevillą!
    Elche pozostaje na ostatnim miejscu w ligowej tabeli i runda wiosenna maluje się gospodarzom w iście czarnych barwach...

90+3

90+3
    Goście starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce w okolicach narożnika boiska na połowie Elche. Chyba już jest po wszystkim!

90+2
    Faul Davida Lombana. Gra przerwana, a do końca meczu pozostaje tylko 90 sekund!

90+1
    3 minuty doliczony do kończącej się drugiej części meczu.

89
    Nie ma mowy o jedenastce! Amrabat zdaniem arbitra próbował wymusić rzut karny!

89
    Edu Albácar opuszcza plac gry, na kilka minut wejdzie w jego miejsce Coro.

88
    Tym razem obyło się już bez zagrożenia bramki gospodarzy.

88
    Tytoń zachował przytomność! Luis Alberto próbował go zaskoczyć bezpośrednim strzałem z ... narożnika boiska, ale Przemek na posterunku.
    Kolejny rzut rożny.

87
    Ricardo Horata świetnie dośrodkował lewą nogą na krótki słupek, Castellijo zdołał oddać strzał głową, ale piłka po bloku wychodzi na rzut rożny.

85
    Albo to Malaga tak doskonale potrafi w zarodku przerywać akcje Elche, albo to gospodarze są tak bezradni, że mecz praktycznie się już zakończył. Kompletnie nic ciekawego nie dzieje się na Estadio Manuel Martinez Valero.

82
    Nardin Amrabat nie uniknął ofsajdu. Kolejny rzut wolny.
    Tempo meczu wciąż nie powala, a przecież teraz to gospodarze muszą rzucić się do ataku, jeżeli nie chcą udać się na święta ze świadomością zajmowania ostatniej pozycji w ligowej tabeli.

80
    Adrián Gonzalez już sobie dzisiaj nie pogra. Na ostatnie minuty gry zmienia go Cristian Herrera.

79
    Recio na spalonym, ten strzał głową już po gwizdku.
    ALBERTO - 1:2

77
    Gol dla Malagi!
    To się nazywa wejście smoka! LUIS ALBERTO przebywał na murawie może 10 sekund i to wystarczyło na strzelenie bramki! Pierwszy kontakt z piłką to było doskonałe przyjęcie piłki na 40. metrze od bramki Tytonia, kilka kolejnych złożyło się na ogranie dwójki obrońców Elche, a ostatnie to niezwykle precyzyjny i bardzo mocny strzał zza szesnastki! Polski bramkarz bezradny! Malaga obejmuje zaskakujące prowadzenie!

77
    Zmiana w drużynie Málaga CF: z boiska schodzi Sergi Darder, na boisku pojawia się Luis Alberto.

74
    Fajcal Fajr centruje po raz n-ty, tym razem w pole bramkowe, ale tam króluje Kameni, który pewnie piąstkuje piłkę poza szesnastkę. Nie koniec zagrożenia, ale grę przerywa gwizdek arbitra, który dopatrzył się faulu w ofensywie.

Gole: 45+1. Lombán – 49. Camacho, 77. Alberto

Kartki:   19. Albacar (ELC), 30. Adrián (ELC) – 12. Castillo (MLG)

Elche CF: Tytoń – Cisma, Lombán, Enzo Roco, Edu Albácar © (89' Coro) – Farj, Pasalic, Adrián (80' Herrera), Rodrigues – Víctor (65' Niguez), Jonathas
    Zmiany: Coro, Freixanet, Galvez, Gimenez, Herrera, Niguez, Pelegrin

Malaga CF: Kameni – Antunes, Angeleri, M.Torres, Boka – Horta, Camacho, Darder (77' Alberto), S.Castillejo – Duda © (61' Recio), Santa Cruz (51' Amrabat)
    Zmiany: Alberto, Amrabat, Añor, Casado, Ochoa, Portillo, Recio

Sędziowie: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Díaz, Jesús Zancada – Iosu Galech