Hellas Verona – Chievo 0:1 (koniec) | Atalanta – US Palermo 3:3 (koniec) | Fiorentina – Empoli 1:1 (koniec)
Sampdoria – Udinese 2:2 (koniec) | Torino – Genoa 2:1 (koniec) | Inter – Lazio 2:2 (koniec)
Torino FC
2:1 (0:1)
Genoa CFC
Niedziela 21.12.2014, 15:00 • Olimpico di Torino, Turyn • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu, zapraszam po świętach na kontynuację emocji w Serie A! Tylko na lajfy.com! (16:58:50)
    Bohater dzisiejszego meczu! Brawo Kamil, brawo Polska!

Znakomite spotkanie oglądaliśmy na stadionie Olimpijskim w Turynie! Kamil Glik ewidentnie bohaterem całego spotkania! Kapitan Torino poniósł zespół do zwycięstwa odrabiając jednobramkową stratę z nawiązką!
    Na uwagę zasługuje również postawa całej defensywy Torino powstrzymującej wściekłe ataki Genui w ostatnim kwadransie! Nie dali sobie wbić gola i zdobywają trzy punkty!

90+6

90+5
    Greco usiłował minąć lewego obrońcę Torino i dośrodkować. Pierwsza część udana, ale wślizg zatrzymuje dośrodkowanie!

90+4
    Glik blokuje przeciwnika pozwalając piłce opuścić plac gry. Świetna postawa przez cały mecz Kamila!

90+3
    Faulowany Gillet przez Falque. Torino nie da wyrwać sobie punktów!

90+3
    Wrzutka w pole karne Torino. Gillet wychodzi na dziesiąty metr i pewnie chwyta futbolówkę. Cała ławka rezerwowych ogląda ostatnie minuty na stojąco

90+2
    Zespół Genoi wściekle atakuje. Obrońcy Torino nękani są długimi podaniami to na lewe, to na prawe skrzydło. Znakomita postawa defensywy na ostatnie minuty

90
    Sędzia dolicza aż pięć minut do drugiej połowy. Glik znowu siada na boisku rozciągając mięsień dwugłowy łydki. Jeszcze 5 minut!

89
    Glik wybija głową piłkę zmierzającą do bramki! Znakomita interwencja polskiego stopera! Uderzał Roncaglia!

88
    Bardzo nerwowe ostatnie minuty spotkania. Torino rozgrywało akcję na prawym skrzydle, walczył Vives i Quagiarella, ale stracili piłkę

87
    Kamila Glika łapią skurcze, kapitan Torino zmuszony do uzyskania pomocy medycznej. Trzymaj się Kamil!

86
    Quagiarella! Przyjął piłkę na szesnastym metrze klatką i oddał natychmiastowe uderzenie przewrotką! Ładnie to wyglądało, ale wcześniej sędzia podniósł chorągiewkę

85
    Będzie rzut wolny dla Genoi, 30 metrów do bramki. Dośrodkowanie nie najgorsze, ale na posterunku jest Kamil Glik. Utrudnił strzał Antonelli'emu i odzyskał piłkę

84
    Zmiana w drużynie Torino FC: z boiska schodzi Farnerud, na boisku pojawia się Vives.

83
    Martinez miał niezłą okazję pod polem karnym, ale nie zdołał przedryblować swojego przeciwnika! Stanąłby oko w oko z bramkarzem Genoi