Toruń – Zielona Góra 62:71 (koniec) | Lublin – Koszalin 70:87 (koniec)
Polski Cukier Toruń
62:71 (12:24, 28:39, 49:59)
Stelmet BC Zielona Góra
Niedziela 21.12.2014, 18:00 • Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu • Tauron Basket Liga

Dziękuję bardzo za uwagę i życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt! Po przerwie świątecznej zapraszam na kolejne mecze TBL w lajfy.com. (19:49:01)

Warte uwagi:
    Double – double Denisona (14 zbiórek, 11 punktów) i Troutmana (13 zbiórek, 11 punktów)
    17 strat Polskiego Cukru
    56 % skuteczności za trzy Stelmetu
    8 asyst Łukasza Koszarka

Liderzy punktowi:
    Polski Cukier – Zyskowski 15 pkt., Corbett 12 pkt, Denison 11 pkt.
    Stelmet – Koszarek 19 pkt., Troutman 11 pkt., Hosley 10 pkt.

Nie udało się sprawić niespodzianki Toruniowi. Polski Cukier zalicza szóstą porażkę z rzędu. Dobry zryw na początku trzeciej kwarty to było za mało na wicemistrza kraju. Stelmet szybko odpowiedział trójkami i już do końca meczu kontrolował spokojnie przebieg.

40:00
    Koniec meczu. (62:71)

40:00
    Na pocieszenie jeszcze LaMarshall Corbett. (62:71)

39:37
    Kucharek pudłuje po raz kolejny, ale zbiórka Cela. Kolejna próba wyprowadzenia akcji zakończona stratą Hosleya. (60:71)

38:58
    Zyskowski wykorzystuje dwa rzuty. (60:71)

38:57
    Kucharek odważnie, ale nie trafia. W kontrze faulowany Zyskowski. (58:71)

38:30
    Sulima wykorzystuje jeden wolny. (58:71)

38:28
    Czwarty faul Hrycaniuka. Dwa rzuty Krzysztof Sulima. (57:71)

38:10
    I tak też się stało. (57:71)

38:08
    Szansa na akcję 2+1 dla Zyskowskiego. (56:71)

38:00
    Hrycaniuk następne punktu dla gości. To już 17 oczek przewagi na 2 minuty przed końcem. Ciężka sytuacja dla gospodarzy. O czas poprosił Milija Bogicević. (54:71)

37:28
    Zyskowski myli się zza linii 6,75 metrów. Za to przeciwnie Łukasz Koszarek. (54:69)

37:00
    Agresywna obrona Torunia na połowie przeciwnika pokonana przez Koszarka, który też sam zakończył akcję rzutem za trzy. (54:66)

36:30
    Franklin jeden na jeden z Koszarkiem i udaje mu się umieścić piłkę w środek obręczy. (54:63)

36:13
    LaMarshall Corbett wreszcie się przełamuje i zdobywa pierwsze punkty dla Torunia w tej kwarcie. (52:63)