Deportivo – Malaga 0:1 (koniec) | Rayo Vallecano – Sevilla 0:1 (koniec) | FC Barcelona – RCD Espanyol 5:1 (koniec)
Villarreal – Sociedad 4:0 (koniec) | Granada – Valencia 1:1 (koniec)
Granada CF
1:1 (0:0)
Valencia CF
Niedziela 07.12.2014, 21:00 • Nuevo Los Cármenes, Granada • Hiszpańska LaLiga

Arbiter nie pozwolił gościom wznowić gry od rzutu wolnego, piłkarze Valencii są wyraźnie niepocieszeni tym faktem, jak i wynikiem... Na kilka minut przed końcem wydawało się, że uda im się wywieźć komplet punktów z niełatwego terenu, ale Granada walczyła do końca. Wybitnie pomogła im czerwona kartka dla Paco Alcacera, który na boisku przebywał niespełna 180 sekund... (22:54:51)

90+4

90+3
    Rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska, okazja do centry w pole karne...

90+2
    Grę sprzed piątego metra od własnej bramki wznowi Roberto.

90
    Przynajmniej 4 minuty dolicza sędzia dzisiejszego spotkania!

89
    Piłkarze nerwowo spoglądają w kierunku arbitra technicznego, który za moment wskaże o ile minut dłużej pogramy w Granadzie!
    SUCCESS - 1:1

88
    Gol dla Granady!
    ISAAC SUCCESS pakuje piłkę z najbliższej odległości do bramki! Nieudane wyjście z własnej bramki Diego Alvesa zostaje bezlitośnie wykorzystane przez rywali!

87
    Nerwowo na murawie stadionu w Granadzie, gospodarze zwietrzyli swoją szansę!

86
    Juan Carlos ukarany żółtym kartonikiem.

86
    Nuno Espirito musi szybko przestawić szyki gości, bo bronić się będą w końcówce jednego mniej!

85
    Niedługo potrwała przygoda Paco Alcacera w tym spotkaniu, za niesportowe zagrania ogląda czerwony kartonik!

84
    Czekamy na odpowiedź gospodarzy, Valencię czeka z pewnością trudne ostatnie 6 minut spotkania.
    NEGREDO - 0:1

83
    Gol dla Valencii!
    ALVARO NEGREDO w końcu dopina swego dla Valencii! To może być cios po którym gospodarze się już nie podniosą! Napastnik Valencii potężnie uderzył lewą nogą z woleja z 15. metrów, piłka zatrzepotała w siatce tuż pod poprzeczką!