CSKA Mos. – AS Roma 1:1 (koniec) | BATE – Porto 0:3 (koniec) | Man City – Bayern 3:2 (koniec)
APOEL – FC Barcelona 0:4 (koniec) | PSG – Ajax 3:1 (koniec) | Schalke 04 – Chelsea 0:5 (koniec)
Sporting – Maribor 3:1 (koniec) | Szachtar – Bilbao 0:1 (koniec)
Szachtar Donieck
0:1 (0:0)
Athletic Bilbao
Wtorek 25.11.2014, 20:45 • Arena Lwów • Liga Mistrzów UEFA

Szachtar nie musiał zbytnio starać się w tym meczu, gdyż Bate Borysów, po porażce z FC Poro nie będzie już w stanie zagrozić Ukraińcom, którzy meldują się w następnej fazie rozgrywek. Athletic jednak wypełnił swój cel i jest o krok bliżej zagrania w fazie pucharowej Ligi Europy. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne transmisje! (22:42:46)

90+4

90+3
    Aut dla gości to prawdopodobnie ostatnie zagranie w tym meczu!

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Unai López (Athletic Bilbao).

90+1
    Athletic stanął przed szansą, ale Viguera, mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył z ostrego kąta obok dalszego słupka!

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Taras Stepanenko (FK Szachtar Donieck).
    Blokada obrońcy gospodarzy, a następnie niecelny strzał zawodnika Szachtaru!

89
    Ależ było groźnie! najpierw piłka została wybita, a dobitka gracza Szachtara odbiła się od nogi obrońcy i wylądowała poza boiskiem. Tylko korner dla gospodarzy!

88
    Ostatnie minuty meczu. Gospodarze bardzo się starają, ale są dziś mało kreatywni. Zawodzą zwłaszcza Brazylijczycy w barwach Szachtara!

87
    Zmiana w drużynie Athletic Bilbao: z boiska schodzi Iker Muniain, na boisku pojawia się Unai López.

85
    Dario Srna dostaje żółtą kartkę za nieprzepisowe przerwanie ataku rywali. Przez to zagranie reprezentant Chorwacji nie zagra w następnym meczu.

82
    Szachtar wymienia dużo podań, ale nie udaje im się zbliżyć w pobliże linii końcowej na skrzydłach; te rejony boiska są bardzo dobrze strzeżone.

80
    10 minut do końca i zarówno piłkarze, jak i kibice gospodarzy wyglądają na coraz bardziej zniechęconych!

78
    Zmiana w drużynie FK Szachtar Donieck: z boiska schodzi Fernando, na boisku pojawia się Fred.

77
    Dobre podanie w uliczkę, obrońcy Szachtaru nie poradzili sobie z wybiciem piłki, która spadła pod nogi zawodnika gości, który jednak nie trafił czysto i od bramki rozpoczną gospodarze!

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Luiz Adriano (FK Szachtar Donieck).
    Etxhebarria uderza zbyt lekko z rzutu wolnego.

73
    Rzut wolny dla gości – do bramki było 29 metrów, ale Etxhebarria uderzył zbyt blisko środka bramki!