Legionovia – MKS Kluczbork 1:3 (koniec) | Okocimski – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Limanovia 1:1 (koniec)
Rozwój – Siarka T. 3:1 (koniec) | Błękitni – Górnik W. 2:1 (koniec) | Znicz – Nadwiślan 2:0 (koniec)
Znicz Pruszków
2:0 (2:0)
Nadwiślan Góra
Sobota 22.11.2014, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji ze zmiany stanu wyniku z tego spotkania. Żegnam się z państwem zapraszając na resztę relacji na portalu lajfy.com! (19:57:55)

W Pruszkowie nie ujrzymy już dzisiejszego wieczoru więcej bramek i gospodarze wygrywają to spotkanie po golach z pierwszej połowy meczu. Znicz wskakuje w tym momencie na 7 pozycje, natomiast Nadwiślan pozostaje na 11 pozycji.

90+4

90+1
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Nawrocki, na boisku pojawia się Muszyński.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe 4 minuty.

84
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Maks, na boisku pojawia się Kraska.

80
    Do końca spotkania pozostało około 10 minut regulaminowego czasu gry i zawodnicy Nadwiślana są już raczej bez szans na choćby jeden punkt w tym spotkaniu.

76
    Furczyk (Nadwiślan Góra) jest kolejnym zawodnikiem, który otrzymuje żółtą kartke w tym meczu.

73
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Grudniewski, na boisku pojawia się Kubicki.

70
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na boisku pojawia się Glanowski.

60
    Balula (Nadwiślan Góra) jest kolejnym zawodnikiem gości, który zostaje ukarany "żółtkiem".

51
    Kaszok (Nadwiślan Góra) ukarany żóttą kartką.

50
    Tomczyk i Setlak ukarani po żółtej kartce

48
    Rackiewicz (Znicz Pruszków) ukarany żółtą kartką i rzut wolny dla Nadwiślana.

46
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Koman, na boisku pojawia się Kareta.

46

Po pierwszej połowie spotkanie pewnie prowadzą gospodarze 2-0 po bramkach Górskiego i Grudniewskiego. Ciekawe czy będzie stać w tym spotkaniu Nadwiślan Góra na złapanie "kontaktu" ze Zniczem Pruszków?