Flota – Zagłębie L. 1:2 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:7 (koniec) | Stomil – Wigry 2:2 (koniec)
Widzew – GKS K. 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Bytovia 2:1 (koniec) | Arka – Dolcan 2:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
2:2 (1:1)
Wigry Suwałki
Sobota 22.11.2014, 13:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga

Sędzia postanowił zakończyć te zawody nawet przed upływem 90 minut. Lepszym zespołem byli goście, jednak nie mogli tego udowodnić w najważniejszej statystyce czyli golach. Gospodarze mimo grania ponad połowy meczu z przewagą gracza dowieźli remis. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tylko na lajfy.com (15:00:05)

90

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Sernas (Wigry Suwałki).

85
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Tarnowski, na boisku pojawia się Sernas.

82
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Marczułenko, na boisku pojawia się Łukasik.

76
    Wigry zdecydowanie przeważają, jednak nie mogą tego przełożyć na gole.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartkowski (Wigry Suwałki).

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Jarzębowski (Wigry Suwałki).

58
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kowal, na boisku pojawia się Głowacki Piotr.

54
    Rzut karny wykorzystuje PIOTR DARMOCHWAŁ.

53
    Rzut karny dla gospodarzy po zagraniu ręką obrońcy gości.

53
    Gol dla Wigier!
    ARTUR BOGUSZ uderzył z dystansu i goście prowadzą 2:1.

46

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Goście mieli idealną okazję do objęcia prowadzenia jednak Mackiewicz nie wykorzystał karnego. Drugą połowę gospodarze rozpoczną o jednego gracze mniej.

45

43
    Wigry od momentu grania z przewagą jednego gracza wyraźnie przejęły inicjatywę.

37
    Zespół Wigry Suwałki nie wykorzystał rzutu karnego.

36
    Berezowśkyj został ukarany czerwoną kartką przy faulu w polu karnym. Gospodarze będą grać w 10.