Pogoń – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Wisła K. – Górnik Ł. 2:0 (koniec) | Korona – Zawisza 2:2 (koniec)
Korona Kielce
2:2 (1:1)
Zawisza Bydgoszcz
Sobota 22.11.2014, 18:00 • Kolporter Arena, Kielce • PKO Ekstraklasa

Po znakomitym pojedynku Korona Kielce remisuje z Zawiszą Bydgoszcz 2-2. Było w tym starciu wszystko: piękne gole, mnóstwo świetnych okazji i równie efektowna pudła, dobre interwencje bramkarzy, a także dwie czerwone kartki. Na pewno z remisu nie jest zadowolona żadna z drużyn, ponieważ jedni i drudzy mieli swoje szanse na decydujące trafienia. Jest to jednak wynik sprawiedliwy i oddaje to, co działo się na murawie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (19:57:35)

90+5

90+4
    Fatalna próba dośrodkowania z rzutu wolnego przez Masłowskiego. Tuż po tym sędzia Kwiatkowski gwiżdże po raz ostatni w tym meczu.

90+3
    Żółty kartonik powędrował również na konto Jovanovicia i on także nie zagra w następnym meczu swojej drużyny. To konsekwencja ostrego wejścia zawodnika Korony w rywala.

90+2
    Araújo ukarany żółtą kartką za zagranie ręką. To oznacza, że nie zagra w następnej kolejce przeciwko Jagiellonii Białystok.

90+1
    Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.
    Obrona Sandomierskiego po strzale Kapo

89
    Jeszcze jedna bardzo dobra interwencja Sandomierskiego. Sparował mocne uderzenie Kapo na rzut rożny. Napastnik Korony marnuje kolejną swoją świetną okazję.

88
    Ciechanowski blokuje w ważnym momencie Kiełba. Skrzydłowy Korony już zamierzał centrować do środka, do wbiegających kolegów z drużyny.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie z Bydgoszczy. Kadu wchodzi na ostatnie minuty, a opuścił plac gry Porcellis.

86
    Strzał z dystansu Masłowskiego poszybował tuż obok słupka. Arbiter nie zauważył jednak, że był tam jeszcze rykoszet i powinien być korner dla gości.

85
    Masłowski skutecznie powstrzymuje rajd Kiełba. Wydaje się, że piłkarz z Kielc mógł wcześniej oddać piłkę lepiej ustawionemu koledze. Zakończyło się to jednak stratą.

84
    Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Malarczyka, którego nabawił się przy oddawaniu strzału. Piłka wybita za boisko, a kilkadziesiąt sekund później oddaje ją rywalom Trytko.

83
    Pewna interwencja Sandomierskiego po uderzeniu Malarczyka sprzed pola karnego. Kapitan Korony chciał powtórzyć swój wyczyn z pierwszej części gry.

82
    Druga zmiana w zespole gości. Za poobijanego Drygasa na placu gry pojawił się Łukowski.

80
    Dzieje się w Kielcach! Mamy tu wszystko. Wydawało się, że gospodarze wykorzystają grę w przewadze jednego zawodnika, a piętnaście minut przed końcem sami stracili jednego i jest już po równo.