Pogoń – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Wisła K. – Górnik Ł. 2:0 (koniec) | Korona – Zawisza 2:2 (koniec)
Pogoń Szczecin
1:2 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 22.11.2014, 15:30 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • PKO Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała ostatecznie pokonuje w Szczecinie Pogoń 2-1. Decydujący gol padł w końcówce doliczonego czasu gry po wykorzystanym rzucie karnym przez Iwańskiego. Portowcy nie mogli pogodzić się z decyzją arbitra po odgwizdaniu zagrania ręką przez Frączczaka. W drugiej połowie gospodarze przeważali, lecz nie zdołali objąć prowadzenia. Uczynili to natomiast goście i to oni zdobywają trzy punkty. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (17:30:32)

90+5
    Maciej IWAŃSKI - 1:2

90+4
    Gol dla Podbeskidzia!
    MACIEJ IWAŃSKI pewnie egzekwuje rzut karny! Zmylił Janukiewicza i strzela decydującą bramkę!!!

90+3
    Piłkę w polu karnym zagrał Frączczak, a arbiter wskazuje na jedenasty metr. Do piłki ustawia się Iwański.
    Ręka Frączczaka w polu karnym

90+3
    Rzut karny dla Podbeskidzia!!!

90+2
    Fantastyczne prostopadłe podanie Rogalskiego do Kuna, który nie wykorzystać świetnej okazji na zdobycie decydującego gola. Pewna interwencja Peskovicia.

90+1
    Sędzia Jakubik zdecydował się na doliczenie czterech dodatkowych minut do regulaminowego czasu gry.

90
    Rogalski próbował powtórzyć swój strzał z rzutu wolnego sprzed kilku minut, ale jego drugie uderzenie pozostawiało już wiele do życzenia. Futbolówka poszybowała bardzo wysoko nad bramką.

89
    Ponownie faulowany w środkowej strefie boiska był Rogalski. Tym razem przewinił Sloboda. Kolejna okazja gospodarzy ze stałego fragmentu gry.

88
    Było przez moment gorąco pod bramką strzeżoną przez Peskovicia, ale chwilę później Zwoliński nieprzepisowo powstrzymywał Iwańskiego i arbiter podyktował gościom rzut wolny.

87
    Słabe dośrodkowanie Rudola, lecz jeszcze gorsza interwencja obrońcy Podbeskidzia i futbolówka wychodzi za boisko. Będzie korner Portowców.

85
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Opuszcza murawę Murayama, a na placu gry pojawia się Okuno.

85
    Potężne uderzenie Rogalskiego z rzutu wolnego z czterdziestu metrów! Piłkę wyłapuje Pesković, ale gdyby tylko nie leciała ona wprost w niego, to mogło być różnie. Śmiała decyzja zawodnika Pogoni.

85
    Rogalski faulowany przez Koniecznego. Ostre wejście obrońcy Podbeskidzie, za które będzie zmuszony pauzować w kolejnym spotkaniu.

83
    Wymuszona zmiana w zespole gości. Kontuzjowany Pazio opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Górkiewicz. To właśnie Pazio zderzył się ze Śpiączką w jednej z ostatnich akcji.