Pogoń – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Wisła K. – Górnik Ł. 2:0 (koniec) | Korona – Zawisza 2:2 (koniec)
Feyenoord Rotterdam
2:0 (0:0)
FC Dordrecht
Sobota 22.11.2014, 19:45 • Stadion Feijenoord (De Kuip), Rotterdam • Holenderska Eredivisie

Feyenoord Rotterdam zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami pokonał FC Dordrecht. Śmiało można rzec, iż jest to w pełni zasłużone zwycięstwo. Wynikło ono bowiem z bardzo dobrej gry przez całe spotkanie. Cóż więcej powiedzieć... Na dziś to już wszystko! Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania Lajfy.com. Życzymy spokojnej nocy. Do usłyszenia! (22:14:57)

90+4
    Ruben SCHAKEN - 2:0

90+4
    Gol dla Feyenoordu!
    Ależ zabawił się teraz RUBEN SCHAKEN! Kurto niefortunnie słabo wypiąstkował piłkę. Następnie próbował ją wybić jeden obrońców, lecz nie trafił. Goalkeeper wówczas wyszedł z bramki i został przelobowany. Ależ dokładne trafienie! Miejscowi pieczętują swoje zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.

90+2
    Minęła już połowa doliczonego czasu gry. Póki co na boisku dzieje się naprawdę niewiele. Miejscowi z wielką gracją i spokojem wymieniają się podaniami. Typowa gra na przetrzymanie. Na dotrzymanie tego rezultatu do końca.

90
    Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone aż cztery minuty. Faktyczne – w drugiej połowie mieliśmy sporo przerw. Sędzia dzisiejszego pojedynku podejmuje praktycznie same słuszne decyzje.

88
    Miejscowi wciąż atakują. Można rzec, że widoczne jest, iż ich apetyty mocno się powiększyły. Wydaje się jednak, że już nie zdołają zagrozić skutecznie bramce rywali. Do końca pojedynku pozostało już naprawdę bardzo niewiele czasu.
    Jens TOORNSTRA - 1:0

86
    Maaaamy trafienie! Na stadionie w Rotterdamie niesamowita fiesta. Feyenoord wychodzi na prowadzenie! Zamieszanie w polu karnym gości fantastycznie wykorzystał JENS TOORNSTRA, który nie dał Kurto szans na dobrą interwencję. Cóż za historia. Myśleliśmy, że będziemy mieli remis, a tu takie zaskoczenie! Jednak piłka nożna jest sportem nieprzewidywalnym. I prawidłowo, emocje do końca!

85
    Do końca dzisiejszego pojedynku pozostało zaledwie pięć minut. Niespodziewanie wciąż mamy wynik remisowy. Czy tak już zostanie? Czy będziemy mieli niesamowicie wielką niespodziankę? Zobaczymy!

83
    Nieprzepisowe zagranie Koolwijka. Arbiter nie pozostaje bierny w stosunku do takich wydarzeń. Gracza FC Dordrecht błyskawicznie spotkała kara. Sądzimy, że w pełni zasłużona.

83
    Bilal Basaçikoglu oddał bardzo mocny strzał, jednak ten nie znalazł drogi do bramki. Na przeszkodzie stanął bowiem Ekong, który odnotował znakomitą interwencję. Goście wziąć się zaciekle bronią.

82
    Zmiana w drużynie Feyenoord Rotterdam: z boiska schodzi Karsdorp, na boisku pojawia się Te Vrede.

81
    Miejscowi kibice nieco się niecierpliwią. Do końca spotkania coraz mniej czasu, a ich ulubieńcy wciąż nie mają na swoim koncie żadnego trafienia. Sensacja wisi w powietrzu, cóż tu wiele mówić!

79
    Znów Kurto popisał się dobrą obroną. Bramkarz Dordrechtu wznawiał grę od swojej bramki. Naturalnie zbytnio się z tym nie spieszył. Niewątpliwie przy takiej grze obecny wynik może być dla gości zadowalający.