Bayern – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Schalke 04 – Wolfsburg 3:2 (koniec) | Borussia M. – Eintracht 1:3 (koniec)
Mainz – Freiburg 2:2 (koniec) | Hannover – Bayer 1:3 (koniec) | Paderborn – Borussia D. 2:2 (koniec)
FC Koln – Hertha 1:2 (koniec)
Hannover 96
1:3 (0:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 22.11.2014, 15:30 • AWD-Arena, Hannover • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za sledzenie relacji na naszym portalu i zapraszam po więcej bundesligi na lajfy.com (17:22:58)

Po bezbarwnej pierwszej połowie, druga przyniosła aż cztery trafienia! Ostateczny wynik 1:3 reprezentuje cały przebieg spotkania, Bayer był lepszy chyba w każdym elemencie gry i zasłużenie zdobywa 3 punkty na AWD-Arena. Najlepszym piłkarzem spotkania obrałbym tak samo jak w pierwszej połowie Karima Bellarabi'ego. W drugiej części gry nie był aż tak widoczny, ale zdobył trzecią bramkę pieczętując zwycięstwo Bayeru i jednocześnie zabijając grę.

90+3

90+3
    Jedvaj wraca pomóc pod własną bramką zatrzymując Artura Sobiecha.

90+2
    Gracze Bayeru starają się uruchomić podaniem prostopadłym świeżego Jedvaja, ale podwójnie interweniuje obrona zatrzymując zagrania do młodego piłkarza Bayeru

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

90
    W miejsce Stefana Kiesslinga wchodzi Tim Jedvaj. To już zmiana na kradzież sekund

90
    Faulował Bittencourt. Będzie ostatnia zmiana w Leverkusen

87
    Próbował swoch sił po lewej stronie Bittencourt, ale przegrał pojedynek z Hilbertem. Chyba nic złego nie ma prawa stać się Bayerowi

86
    Strzela Joselu z 17 metra, ale wysoko ponad bramką

85
    Faulowany w środku pola Kiyotake. Dośrodkowanie w pole karne, upada Briand, ale sędzia nie używa gwizdka

80
    Potrącony sędzia tego spotkania przez dwójkę przeciwników. Panie sędzio, z pola gry trzeba się usunąć