Bayern – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Schalke 04 – Wolfsburg 3:2 (koniec) | Borussia M. – Eintracht 1:3 (koniec)
Mainz – Freiburg 2:2 (koniec) | Hannover – Bayer 1:3 (koniec) | Paderborn – Borussia D. 2:2 (koniec)
FC Koln – Hertha 1:2 (koniec)
Borussia Monchengladbach
1:3 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 22.11.2014, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Niemiecka Bundesliga

Borussia Mönchengladbach po porażce z Borussią Dortmund zalicza wpadkę również z Eintachtem! To bardzo ważne punkty dla gości, które pozwalają oddalić się od strefy spadkowej na większą liczbę "oczek".

Pierwsza połowa to zupełnie zasłużenie prowadzenie Borussii, która przeważała w każdym elemencie gry. Po wyjściu z szatni zupełnie odmienieni byli podopieczni trenera Schaafa, którzy atakowali ze zdwojoną siłą. Efektem tego były szybkie dwie bramki i odwrócenie losów spotkania. Trzeci gol tylko przybliżył przyjezdnych do osiągnięcia zwycięstwa! (17:33:42)

Ależ to był mecz! Aż 4 bramki, mnóstwo okazji do zmiany stanu meczu i jeszcze sytuacje boiskowe z ostatnich minut! Bundesliga w najlepszym wydaniu!

90+5

90+4
    Hasebe również za udział w przepychankach wpisuje się do notesu sędziego.

90+2
    Przepychanki na murawie i to musi skończyć się kolejnymi kartkami! Mamy drugą żółtą kartkę dla Xhaki w przeciągu zaledwie minuty! Gospodarze nie wytrzymują i kończą ten mecz osłabieni!

90+1
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Seferović, na boisku pojawia się Madlung.

90+1
    Xhaka jeszcze otrzymuje żółtą kartkę po tym, jak wykopał piłkę w powietrze po nieuznanej bramce.

90+1
    Mamy bramkę kontaktową dla Gladbach po strzale głową Xhaki! Sędzia nie uznaje tego gola ze względu na spalonego! Ależ byłyby emocje, gdyby trafili teraz miejscowi!

90
    Kittel znalazł sobie trochę miejsca i rozpędził się w stronę bramki Sommera! Golkiper Borussii gra dzisiaj świetne zawody, co udowadnia po raz kolejny!

90
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Aigner, na boisku pojawia się Piazon.

89
    Sommer wyłapuje dośrodkowanie z prawej strony i natychmiast wyprowadza akcję swojej ekipy. Gospodarze tracą jednak futbolówkę, a Frankfurt kończy kontrę zablokowanym strzałem. To okazja do zmian.

87
    Jeszcze jedną okazję będzie miała ekipa gości z rzutu rożnego. A pierwsi kibice już opuszczają trybuny!

86
    Eintracht wygląda być pewny zdobycia 3 punktów w jakże ważnym meczu! Zanosi się na drugą porażkę Gladbach z rzędu i w ogóle w całym sezonie!

84
    Traore decyduje się na niskie uderzenie ze stałego fragmentu gry, ale piłka trafia tylko w boczną siatkę! Pomysł był dobry, ale Wiedwald i tak asekurował to uderzenie!

83
    Sędzia przerywa grę centymetry przed polem karnym Frankfurtu! Mało brakło, a byłby rzut karny dla Borussii! Będzie szansa na świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego!

82
    Nie cichnie doping na Borussia-Park. Zostało już około 10 minut gry z doliczonym czasem. Czy coś się tutaj wydarzy?

80
    Rzut rożny dla Mönchengladbach nie przynosi korzyści. Wciąż przy piłce zawodnicy w białych strojach, ale już dawno nie było groźnej akcji pod bramką Wiedwalda.