Bayern – Hoffenheim 4:0 (koniec) | Schalke 04 – Wolfsburg 3:2 (koniec) | Borussia M. – Eintracht 1:3 (koniec)
Mainz – Freiburg 2:2 (koniec) | Hannover – Bayer 1:3 (koniec) | Paderborn – Borussia D. 2:2 (koniec)
FC Koln – Hertha 1:2 (koniec)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
3:2 (3:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 22.11.2014, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Niemiecka Bundesliga
    To tyle na dziś. Dziękujemy za uwagę.

Tutaj nic już się nie wydarzy! Schalke wygrywa z Wolfsburgiem 3-2 po dobrym meczu, ale głównie w pierwszej połowie. Po przerwie dominacja gości, którzy byli w stanie strzelić tylko jednego gola, choć mieli jeszcze dwie lub trzy niezłe sytuacje. Trzy punkt

90+5

90+4
    Ostatnia minuta. Jeszcze próbują goście, ale na niewiele się to zdaje.

90+2
    Ależ to się mogło zmienić! To jest niesamowite! Kontratak Schalke, sytuacja na 4-2, jednak strzał Uchidy z linii pola karnego i poprzeczka uratowała Benaglio. Chwilę później po wrzutce z lewej strony najwyżej w polu karnym wyskoczył Naldo i strzelił w poprzeczkę!

90+1
    Aż cztery minuty doliczone przez sędziego do drugiej połowy.

90
    Zmiana w drużynie FC Schalke 04 Gelsenkirchen: z boiska schodzi Huntelaar, na boisku pojawia się Ayhan.

90
    Jeszcze wrzutka aktywnego w ofensywie Rodrígueza, ale wybijają futbolówkę obrońcy Schalke.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta podstawowego czasu gry. Ostatnie kilkadziesiąt sekund nadziei dla Wolfsburga.

89
    Nie spieszą się ze wznowieniem gry gospodarze. Długo ustawia piłkę na linii piątego metra Fährmann.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Huntelaar (FC Schalke 04 Gelsenkirchen).

86
    Dlaczego teraz nie decydował się na strzał Bendtner? Ostry kąt i napastnik gości jednak podawał na dalszy słupek w kierunku Perišicia. To powinno być lepiej zakończone.

85
    Vieirinha ucierpiał przy tej interwencji i konieczna jest wizyta lekarzy na boisku.

84
    Dobre podanie Boatenga w kierunku Huntelaara. Ten był praktycznie w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale zdążył wrócić Vieirinha i wybić piłkę na rzut rożny.

82
    Wreszcie jakaś odpowiedź Schalke! Wrzutka z lewej strony boiska, ale Höwedes z kilku metrów uderzył prosto w Benaglio!

80
    Lekki, zbyt lekki strzał Vieirinhi zza pola karnego. To nie miało prawa zaskoczyć Fährmanna. I nie zaskoczyło. Pewna interwencja golkipera Schalke.

79
    Dawno nie gościliśmy w okolicach pola karnego Benaglio. Dominacja piłkarzy w białych strojach nie podlega żadnej dyskusji.

78
    Dwójka piłkarzy Wolfsburga zamykała akcję na dalszym słupku i musiał ratować się ofiarnym wybiciem Fährmann. Futbolówka poza boiskiem i rzut rożny.