Chelsea – West Bromwich 2:0 (koniec) | Everton – West Ham 2:1 (koniec) | Leicester – Sunderland 0:0 (koniec)
Man City – Swansea 2:1 (koniec) | Newcastle – Queens Park 1:0 (koniec) | Stoke – Burnley 1:2 (koniec)
Arsenal – Man Utd 1:2 (koniec)
Arsenal F.C.
1:2 (0:0)
Manchester United
Sobota 22.11.2014, 18:30 • Emirates Stadium, Londyn • Angielska Premier League
    Manchester United z kompletem punktów wraca do domu

Co tutaj się działo na Emirates?! Ten mecz trwał blisko sto minut! Mieliśmy w nim wszystko – bramki, kartki, sporo okazji bramkowych, groźne starcia, walkę i niestety kontuzje. W tym polskiego bramkarza – Wojtka Sczęsnego. Ostatecznie z tej potyczki zwycięsko wyszli goście. Po bramkach Gibbsa (samobójczej) i Rooneya – Manchester United wygrywa w Londynie 2:1. Dla gospodarzy odpowiedział jedynie wracający po kontuzji – Giroud. (20:29:47)

90+9

90+9
    Uderzenie Cazorli! Ależ blokuje Carrick! Końcówka meczu!

90+8
    Jeszcze jedna kartka. Tym razem dla Giroud. Spora awantura na murawie! Ale już uspokoił zapędy piłkarzy sędzia.

90+7
    Żółta kartka dla Wilsona.
    Czy Giroud trafi raz jeszcze? To byłoby niesamowite!

90+6
    Warto odnotować, że asystę przy bramce zaliczył Artera. Sekundy do końca meczu! Ależ spieszy się Arsenal! Niesamowite! Co tutaj się dzieje!
    GIROUD - 1:2

90+5
    Gol dla Arsenalu!
    Niesamowite! Co tutaj się dzieje! Nie strzelił w doskonałej okazji Di Maria, a wspaniałego gola zdobywa OLIVIER GIROUD! Co za trafienie! Jeszcze tli się iskierka nadziei!

90+4
    To musiało być 0:3! Znakomita kontra w wykonaniu gości i Di Maria był sam na sam ze swoim rodakiem – Martinezem! Ależ to była okazja! Przecież nikt go nie krył, a kolejni obrońcy byli bardzo daleko! Nie trafia jednak reprezentant Argentyny!

90+3
    Jeszcze na lewym skrzydle Sanchez! Ale co z tego... Chilijczyk robił w tym meczu sporo "wiatru", ale był zdecydowanie nieskuteczny.

90+2
    Ogromne poruszenie na Emirates! Czyżby fani gospodarzy jeszcze wierzyli, że cokolwiek może się tutaj jeszcze wydarzyć?

90+1
    Niesamowite! Osiem minut dłużej potrwa ten mecz! Aż tyle doliczył sędzia Dean.

90
    Znakomite prezenty dla Smallinga i Fellainiego.

89
    Young wszedł na boisko w 16', ale nie dokończył tego spotkania. Zmienia go Fletcher.

88
    Gospodarze jeszcze walczą o honorowe trafienie. Oni już jednak wiedzą, że nie dadzą rady wydrzeć choćby punktu rywalowi...

87
    Jeszcze jedną zmianę ma Van Gaal. Czy zdecyduje się jej dokonać? Ostatnie trzy minuty plus to co doliczy arbiter – tyle pozostało do końca spotkania.