Chelsea – West Bromwich 2:0 (koniec) | Everton – West Ham 2:1 (koniec) | Leicester – Sunderland 0:0 (koniec)
Man City – Swansea 2:1 (koniec) | Newcastle – Queens Park 1:0 (koniec) | Stoke – Burnley 1:2 (koniec)
Arsenal – Man Utd 1:2 (koniec)
Chelsea F.C.
2:0 (2:0)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 22.11.2014, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

Tak więc... W pierwszej kolejności należy pochwalić The Blues za grę w pierwszej połowie, a zganić gospodarzy za obraz w drugiej części. W drugiej kolejności brawa należą się Fosterowi, który wielokrotnie stawał na wysokości zadania i w fenomenalny sposób zapobiegał blamażowi. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na hitowe spotkanie, Arsenalu z Manchesterem United! Takie emocje tylko w Lajfy.com! (17:52:46)

90+3

90+3
    Niedokładne podanie Remy'ego do Ramiresa i piłka opuszcza plac gry. Czas doliczony minął.

90+2
    Mourinho ma grobową minę, z pewnością nie jest zadowolony z gry swoich podopiecznych. Pamiętajmy jednak, że dwie bramki zostały zdobyte, wówczas gdy na boisku było po równo...

90
    Sędzia Lee Mason zdecydował się doliczyć trzy dodatkowe minuty...

89
    Piętnasty korner dla The Blues i znów goście oddalają zagrożenie spod własnej bramki.

87
    Ogromne posiadanie piłki po stronie Chelsea, ale nie ma zagrożenia z jej strony.

85
    Ramires od dłuższego czasu się rozgrzewał i doczekał się momentu, w którym wejdzie na murawę.

85
    Ostatnia zmiana w ekipie gości. James Morrison na murawie.

84
    Druga połowa wygląda naprawdę blado w porównaniu do tej pierwszej... Co z tego, że gospodarze mają przewagę, skoro nie potrafią jej wykorzystać?

83
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Diego Costa, na boisku pojawia się Didier Drogba.

82
    I jeszcze będziemy mieć drugą zmianę w ekipie The Blues. Strzelec bramki zostanie zmieniony przez Drogbę.

80
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Oscar, na boisku pojawia się Loic Remy.

78
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi Saido Berahino, na boisku pojawia się Victor Anichebe.

78
    Na twarzy Diego Costy pojawiła się krew. Czy będzie potrzebna zmiana? To byłoby spore osłabienie podczas ostatnich dziesięciu minut.

77
    Drużyna z Birmingham wygląda naprawdę blado na tle lepiej przygotowanego rywala i aż dziw, że gospodarze pokonali Fostera tylko dwukrotnie.

75
    Sędzia Lee Mason uznał, że to przewinienie było na żółtą kartkę. Willian zasłużenie ukarany "żółtkiem" za faul na rywalu.

74
    To już trzynasty korner dla Chelsea... Goście jeszcze nie mieli przyjemności z wykonania rzutu rożnego!

73
    Dośrodkowanie Fabregasa, ale górą wysocy defensorzy gości, którzy głową wybili futbolówką poza obręb szesnastki.