FC Barcelona – Celta Vigo 0:1 (koniec) | Bilbao – Sevilla 1:0 (koniec) | Villarreal – Valencia 1:3 (koniec)
Levante – Almeria 2:1 (koniec) | Elche – RCD Espanyol 2:1 (koniec)
Villarreal CF
1:3 (0:1)
Valencia CF
Niedziela 02.11.2014, 17:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga
    Villareal CF 1:3 Valencia CF

Po dobrym meczu w wykonaniu piłkarzy Los Che i dość przeciętnym zawodników z El Madrigal, trzy punkty jadą razem z zawodnikami Valencia CF. Mecz kończy się rezultatem 1:3 i trzeba przyznać, że na miano bohatera spotkania wyraźnie zasługuje Shkordan Mustafi, który zdobył dzisiaj dwie bramki. Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z relacjami w lajfy.com! (18:50:29)

90+3

90+3
    Świetnie zachował się teraz Rodrigo de Paul, który nie dał sobie odebrać futbolówki na połowie Villareal i po jego dobrym zagraniu mamy korner dla tego zespołu.

90+2
    Valencia CF nie pozwala rywalowi na zbyt wiele i stosują oni teraz pressing na połowie Villareal.

90+1
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mamy uderzenie głową zawodnika Villareal, ale wyraźnie niedokładnie strzelał ten piłkarz.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu trwania drugiej połowy spotkania.

90
    Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla gospodarzy. W dalszym ciągu szukają oni gola dającego jeszcze nadzieję na korzystny rezultat.
    TRIGUEROS - 1:3

88
    Gol dla Villarrealu!
    Wspaniałym uderzeniem z jedenastego metra popisuje się MANUEL TRIGUEROS!!! Piłka po jego strzale ląduje idealnie w okienku bramki Diego Alvesa!!!

88
    W dalszym ciągu nie mają żadnej koncepcji na wykreowanie korzystnej sytuacji pod polem karnym rywali gracze Villareal. Nadal biją głową w mur.

87
    Ostatnia zmiana w tym meczu. Miejsce Rodrigo zajmuje Rodrigo de Paul.

86
    Otamendi skutecznie zablokował zagranie rywala i piłka opuszcza boisko przez linię boczną.

85
    Trzeba przyznać, że Valencia CF wygrywa tak wysoko tylko dzięki wybitnej skuteczności. W sumie mamy niewiele okazji podbramkowych dla obu zespołów w tym meczu.

84
    Fatalnie kolejny raz rozgrywają piłkę gospodarze i szansa przed Piattim na dobre wyjście z kontrą na połowę rywala.

83
    Cheryshev starał się jeszcze powalczyć o piłkę przed polem karnym rywali i tam nieprzepisowo zaatakował swojego przeciwnika.
    Taki wynik zmieni drużyny na podium La Liga:

81
    Nieudana akcja na prawym skrzydle Gila i od wrzutu grę wznowią zawodnicy miejscowej ekipy.