2:0 (1:0)
Kilmarnock F.C.
Niedziela 26.10.2014, 14:00 • Celtic Park, Glasgow • Szkocka Premier League

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (15:51:18)

Po dobrej pierwszej połowie i niezbyt interesującej drugiej Celtic Glasgow pokonuje Kilmarnock w stosunku 2:0! Bez wątpienia przełomowym momentem tego spotkania była 33. minuta, kiedy to boisko z czerwoną kartką opuścił Pascali. Chwilę później wynik meczu otworzył John Guidetti, a po zmianie stron do stanu 2:0 doprowadził Stefan Scepovic.

90+3

90+2
    W starciu z van Dijkiem ucierpiał Michael Ngoo, który nie podnosi się teraz z murawy.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89
    Denayer fauluje Ngoo, z rzutu wolnego dla gości nie wynikło żadne zagrożenie.

88
    Zamieszanie w polu karnym gości, Guidetti zagrywał do Mulgrew, ten jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę.

86
    W pole karne gości wpadł Matthews, jego uderzenie w ostatniej chwili wślizgiem blokuje Hamill.

84
    Sprzed pola karnego bardzo niecelnie uderzał Mulgrew.

82
    Dośrodkowanie Hamilla bardzo nieudane, zawodnicy Kilmarnock znów będą musieli organizować się w defensywie.

81
    Na wysokości pola karnego Celtiku faulowany Ngoo, szansa na precyzyjne dośrodkowanie.

80
    Opuszcza boisko Wakaso, w jego miejsce na boisku pojawia się były zawodnik Lecha Poznań, Aleksandar Tonew.

78
    Po drugiej stronie na spalonym złapany John Guidetti.

77
    Na pozycji spalonej złapany Ngoo.

72
    W starciu z Wakaso ucierpiał Ross Barbour.

71
    Druga zmiana w szeregach gości, Michael Ngoo zastępuje Magennisa.

70
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał van Dijk, obrońca Celtiku nie trafił jednak w światło bramki.