Lech P. – Górnik Ł. 1:0 (koniec) | Zawisza – Legia 1:2 (koniec)
PEC Zwolle
2:2 (0:1)
SC Heerenveen
Niedziela 26.10.2014, 14:30 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Holenderska Eredivisie

Za nami ciekawe spotkanie w Zwolle. Ostatecznie gospodarze zremisowali 2:2 z Heerenveen i oba zespoły podzieliły się punktami. Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje! (16:25:25)

90+4

90+4
    Przed ostatnią minutę gra toczy się tylko na połowie gospodarzy. Zwolle nie może wybić futbolówki na stronę rywala.

90+4
    Van Anholt podaje na skrzydło do Marzo, który jednak zbyt daleko wypuszcza sobie piłkę. Od rzutu z autu zaczyna ekipa Zwolle.

90+2
    Nie ryzykował teraz Sainsbury, który po starciu z Dalgaardem wybija futbolówkę za linię końcową. Korner dla Heerenveen.

90
    Wiemy już ile dłużej potrwa druga połowa spotkania. Reinold Wiedemeijer doliczył cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Uderzać tuż zza linii pola karnego próbował teraz Nijland, jednak bardzo wyraźnie przestrzelił. Od bramki zacznie Nordfeldt.

89
    Zmiana w drużynie SC Heerenveen: z boiska schodzi Sinkgraven, na boisku pojawia się Dalgaard.

88
    Starający się przedrzeć prawą stroną boiska Schmidt jest nieprzepisowo zatrzymywany przez Karagounisa. Od rzutu wolnego zacznie Heerenveen.

87
    Na skurcze narzeka teraz jeden z zawodników Heerenveen. Spotyka się to z gwizdami kibiców rywali. Oczywiście mamy przerwę w grze.

85
    Niebezpiecznie pod bramką Heerenveen! Piłkarze prowadzeni przez Lodewegesa w ostatniej chwili wybijają futbolówkę na korner.

84
    Nie było powtórki z 74. minut spotkania. Tym razem van der Werff uderzał niecelnie z dystansu. Nordfeldt zacznie od bramki.

82
    Wydaje mi się, że wynik remisowy byłby niezłym rozstrzygnięciem dla obu zespołów. Być może dlatego żadna z ekip nie chce się zbytnio odkryć w końcówce meczu.

80
    Bardzo groźne zagranie wzdłuż pola karnego przyjezdnych! Ofiarnie wślizgiem interweniuje jednak Rienstra, który wybija futbolówkę.

79
    Ostrożnie grają teraz oba zespoły. W ataku pozycyjnym zespół Heerenveen. Uderzał jeden z piłkarzy gości, ale został zablokowany.

77
    Przewaga w ostatnich minutach Zwolle, które ewidentnie podbudowała taka bramka zdobyta na 2:2. Około kwadrans do końca spotkania.

75
    Zmiana w drużynie PEC Zwolle: z boiska schodzi Thomas, na boisku pojawia się Karagounis.
    Van der Werff - 2:2

74
    Gol dla Zwolle!
    Ależ trafienie! Z bardzo dalekiej odległości przymierzył MAIKEL VAN DER WERFF. Myślę, że było to około 35-40 metrów. Zaskoczony był chyba Nordfeldt, bo nie zdołał obronić tego strzału! Mamy remis!