Wolfsburg – Mainz 3:0 (koniec) | Borussia M. – Bayern 0:0 (koniec)
VfL Wolfsburg
3:0 (1:0)
FSV Mainz 05
Niedziela 26.10.2014, 15:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Niemiecka Bundesliga

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji i zapraszam na najciekawszy mecz tej kolejki Bundesligi, czyli mecz Borussii Moenchengladbach z Bayernem Monachium, a relacja ze spotkania na portalu lajfy.com (17:30:40)

Wolfsburg wskakuje na pozycje wicelidera z dorobkiem 17 punktów, a goście z dorobkiem 14 punktów klasyfikują się na szóstej pozycji.

Świetna gra Wolfsburga dała im 3 punkty!

Od pierwszych minut meczu zaatakowali goście, którzy mogli wyjść na prowadzenie już w 7 minucie spotkania, ale wówczas Okazaki nie wykorzystał sytuacji sam na sam. To pobudziło zawodników gospodarzy, którzy ruszyli do natarcia. W 10 minucie meczu pierwszą dogodną okazje miał Ivan Perisic, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Dwie minuty później mieliśmy rzut rożny dla "Wilków" i główką piłke w bramce umieścił Naldo.

Pomiędzy 20, a 30 minutą meczu mieliśmy trzy dogodne sytuacje dla gospodarzy, jednak na przemian nie trafiali Olic z Perisicem. Przed końcem pierwszej połowy mieliśmy jeszcze jedną dogodną okazje, lecz Gustavo strzałem po dłuższym rogu nie trafia do bramki

Po przerwie gospodarze nie spuścili z tonu i w 6 minucie drugiej części meczu De Bruyne nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W 59 minucie spotkania mieliśmy kolejny rzut rożny dla gospodarzy i z bliskiej odległości piłke w bramce umieścił Ivan Perisic.

Wprowadzony w 69 minucie Arnold już dwie minuty po wejściu miał dwie okazje na zdobycie bramki, ale brakło tym razem szczęścia po piłka po jednym strzale trafiła w słupek. Gospodarze dobili rywali w 87 minucie meczu ustanawiając wynik spotkania na 3-0.

90
    Sędzia nie przedłużył nawet meczu o minute i zakończył spotkanie równo z upływem 90 minuty spotkania.

89
    Bezradni zawodnicy gości rozgrywają między sobą piłke bez żadnych efektów w postaci nawet podejścia bliżej bramki gospodarzy.

88
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi De Bruyne, na boisku pojawia się Jung.
    CALIGIURI - 3:0

87
    Gol dla Wolfsburgu!
    Świetna akcja wprowadzonego przed momentem Malandi, który podaje piłke na piąty metr między bramkarzem,a obrońcą, a zamykający akcje DANIEL CALIGIURI uderza futbolówke do pustej bramki!

86
    Goście starają się rozgrywać atak pozycyjny, ale robią to fatalnie i tracą piłke na 30 metrze.

85
    Malli (VfL Wolfsburg) ukarany żółtą kartką i jest to trzeci żółty kartonik w tym spotkaniu pokazany przez pana Winkmanna.

84
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Guilavogui, na boisku pojawia się Malanda.

83
    Kevin De Bruyne walczy blisko narożnika pola karnego, jednak atakowany przez trójkę obrońców z Moguncji traci piłke i ostatecznie ląduje ona na aucie.

82
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłke przed własnym polem karnym, a goście drgnęli i ruszyli z próbą odzyskania piłki, ale robi to nieskutecznie.

81
    Kolejna w ostatnich minutach świetna okazja dla miejscowych. Tym razem dośrodkowanie na piąty metr i Naldo uderza z przewrotki, jednak jego strzał ląduje stojącego w bramce Kariusa! Jakby to wpadło, to gol byłby mógł pokazywany w największych stacjach na świecie!

80
    Fatalne krycie zawodników gości i to powinna być trzecia bramka dla "Wilków", ale strzał Olica odbija nad poprzeczka Karius!

79
    Faulowany Arnold i mamy rzut wolny dla gospodarzy na około 25 metrów.

78
    Mogli zaskoczyć gracze z Moguncji! Podanie prostopadłe otrzymuje Allagui, który zbyt mocno wysuwa sobie piłke i udaje mu się w sytuacji sam na sam lekko uderzyć, lecz ten strzał nie mógł zaskoczyć wychodzącego z bramki Bengalio.

77
    Aktywny Arnold dostaje prostopadłe podanie na lewą strone i uderza po dłuższym rogu i...trafia jedynie w słupek!

76
    Gospodarze rozgrywają piłke przed polem karnym Mainz tak jakby nie byto tam graczy rywali i ostatecznie na techniczny strzał zdecydował się Gustavo, lecz lepiej tego może strzału nie skomentujemy...