Córdoba – Sociedad 1:1 (koniec) | Eibar – Granada 1:1 (koniec) | Malaga – Rayo Vallecano 4:0 (koniec)
RCD Espanyol – Deportivo 0:0 (koniec) | Sevilla – Villarreal 2:1 (koniec) | Getafe – Atletico 0:1 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
0:0 (0:0)
Deportivo La Coruña
Niedziela 26.10.2014, 17:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Hiszpańska LaLiga

90+2

90+1
    Byle dalej od własnej bramki. Takie założenie na ostatnie minut spotkania mają piłkarze Deportivo. Zawodnicy Espanyolu zaczynają chyba powoli oswajać się z myślą podziału punktów.

90
    Wiemy już ile dłużej potrwa druga połowa spotkania! Carlos Velasco zdecydował, że będzie to czas dwóch minut!

89
    Uderzenie z dystansu Juantrana, ale chyba wszyscy wiedzieli, że nie chodził o próbę pokonania Kiko Casilla, lecz o danie chwili wytchnienia defensywie Deportivo.

87
    Lewą flanką przedzierał się teraz Juan Fuentes. Zupełnie odpuścił go Jose Rodriguez, który myślał, że był ofsajd. Następnie zawodnik gospodarzy próbował zaskoczyć Fabricio uderzeniem z ostrego kąta, ale golkiper Deportivo był czujny.

86
    Zza pola karnego uderzał teraz Victor Sancheza. Futbolówka odbija się jeszcze od zawodnika Deportivo i będziemy oglądać rzut rożny dla gospodarzy.

85
    Przewinienie chciał chyba wymusić teraz Helder Postiga. Arbiter jednak nie dał się nabrać na symulowanie Portugalczyka.

83
    Po centrze z rzutu wolnego główkował, a w zasadzie tylko musnął piłkę Wilk. Potem za boisko wyszedł z nią Helder Postiga.

83
    Paco Montanes fauluje teraz zawodnika gospodarzy na lewej stronie boiska. Okazję na dośrodkowanie będą mieć teraz przyjezdni.

81
    Do rzutu wolnego podszedł Lucas Vazquez, jednak futbolówka po jego dośrodkowaniu ląduje w rękach Fabricio!

80
    Przewinienie na Lucasie Vazquezie popełnił Pablo Insua. Zasłużona żółta kartka dla piłkarza Deportivo La Coruna.

79
    Álvaro González popełnił przewinienie na zawodniku Deportivo! Arbiter był zmuszony pokazać mu za ten faul żółtą kartkę.

78
    Mijają kolejne minuty spotkania, a gospodarze dalej nie mogą znaleźć sposobu na pokonanie dobrze dzisiaj spisującego się Fabricio.

76
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Deportivo. W polu pięciu metrów dobrze interweniuje jednak Fabricio, który łapie futbolówkę.

75
    Kwadrans do końca spotkania. Czy Espanyol zdoła zdobyć jeszcze upragnionego gola? Deportivo cały czas na własnej połowie. Być może uda im się dowieźć do końca upragniony remis!

74
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruña: z boiska schodzi Medunjanin, na boisku pojawia się Álex Bergantiño.

72
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Paco Montanesa bardzo groźnie główkował Alvaro Gonzalez! Piłkę lecącą pod samą poprzeczkę przenosi nad nią Fabricio!