Chievo – Genoa 1:2 (koniec) | Juventus – US Palermo 2:0 (koniec) | Udinese – Atalanta 2:0 (koniec)
Cesena – Inter 0:1 (koniec) | Lazio – Torino 2:1 (koniec) | Napoli – Hellas Verona 6:2 (koniec)

90
    Doliczone 3 minuty, ale wydaje się, że niewiele zmienią, ponieważ goście kontrolują wszystkie wydarzenia na boisku.

88
    Ervin Zukanović upomniany żółtą kartką za nieprzepisowe przerwanie groźnie zapowiadającego się ataku przeciwika.

88
    Czy stać jeszcze Chievo, które włożyło dużo sił w pierwszą połowę meczu i gra w osłabieniu, na skuteczne zaatakowanie doświadczonego rywala?

86
    Dużej, pozytywnej przemianie uległa gra przyjezdnych w drugiej połowie, co znalazło odzwierciedlenie w aktualnym wyniku.
    PINILLA - 1:2

84
    Gol dla Genoi!
    MAURICIO PINILLA zrehabilitował się za zmarnowanie rzutu karnego i wyprowadził gości na prowadzenie! Cały kwartet zagrał koronkowo w polu karnym Chievo. Piłka wędrowała jak po sznurku, w końcu jeden z bohaterów meczu – Alessandro Matri przedłużył dośrodkowanie z prawej flanki na głowę Chilijczyka, który z bliska praktycznie dopełnił formalności.

82
    Chievo odgryzło się mimo gry w osłabieniu. Perin musiał nie pierwszy raz ratować drużynę w sytuacji sam na sam z Meggiorinim.

80
    Genoa w natarciu. Goście poczuli krew i zanosi się na interesujące ostatnie 10 minut.

78
    Iago Falque zameldował się na boisku.

78
    Piłka po zbyt głębokim dośrodkowaniu z głębi pola została spokojnie odprowadzona wzrokiem przez Bardiego!

76
    Trzecia zmiana u gospodarzy. Bardzo zmęczonego Alberto Paloschiego, który napracował się w tym meczu, zmienił Isaac Cofie.

75
    Nie ma gola! Niesamowite. Chilijczyk Mauricio Pinilla wziął na swoje barki odpowiedzialność, strzelił w lewy narożnik, jednak Francesco Bardi wyczuł jego intencje.

73
    Ivan Radovanović otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę! Musi przedwcześnie udać się do szatni.

73
    Faul w polu karnym Chievo i Marco di Bello wskazał na 11. metr. Ależ szybko może dojść do diametralnego obrotu wydarzeń w Weronie. Ivan Radovanović staranował przeciwnika.