Winnipeg – Colorado 2:1 (po dogrywce) | Los Angeles – Columbus 5:2 (koniec)
koniec po dogrywce
Winnipeg Jets
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Colorado Avalanche
Niedziela 26.10.2014, 21:00 • MTS Centre, Winnipeg, Kanada • National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (22:46:29)

Winnipeg Jets w ostatnich sekundach dogrywki pokonuje Colorado Avalenche i zapewnia sobie dwa punkty do ligowej tabeli.
    LITTLE - 2:1

64:36
    Gol dla Winnipeg!
    Bramkę zdobył BRYAN LITTLE.

GOOOL! Winnipeg wygrywa spotkanie! BRYAN LITTLE zmienił tor lotu krążka po strzale Ladda i Colorado może zjeżdżać do szatni!

64:00
    Rozpoczyna się już ostatnia minuta dogrywki.

62:04
    Kolejna bardzo dobra interwencja Pavelca, strzelał Barrie.

61:30
    Pavelec nie może teraz narzekać na brak pracy. Seria uderzeń na jego bramkę.

60:42
    Colorado gra już w czwórkę. Kara Mitchella zakończona.

60:01
    Pierwsze wznowienie dogrywki dla gości.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec trzeciej tercji spotkania, po której mamy remis. Czeka nas więc dogrywka!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:42
    Teraz w przewadze zagrają Jets po karze dla Mitchella za spowodowanie upadku przeciwnika.