Bytovia – Miedź 2:1 (koniec) | Olimpia G. – Sandecja 4:1 (koniec) | Wigry – Termalica 1:1 (koniec)
GKS K. – Dolcan 2:3 (koniec) | Zagłębie L. – Arka 4:0 (koniec) | Wisła Pł. – Flota 2:0 (koniec)
Wisła Płock
2:0 (1:0)
Flota Świnoujście
Sobota 25.10.2014, 18:00 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • Fortuna 1 Liga

Koniec! Wisa wygrywa na własnym terenie z Flotą i zdobywa trzy bardzo ważne punkty w kwestii awansu do ekstraklasy! Dziękuję za uwagę! (20:53:59)

90+5

90+1
    Sędzia zdecydował się doliczyć, aż pięć minut do drugiej odsłony dzisiejszego spotkania. Będzie zatem jeszcze okazja na strzelenie bramki.

88
    Radić po kontakcie z rywalem kładzie się nagle na murawę. Wygląda na to, że może to być coś bardzo poważnego. Defensor zapewne opuści boisko.

85
    Zmiana dla Floty. Zejdzie nieskuteczny dziś Nwaogu, a zastąpi go Zalepa.

82
    Podanie między obrońców do Ruszkula mija się z celem. Dobrze wychodzi z bramki Brljak i szybko dopada do futbolówki na 11. metrze.

80
    Zmiana. Jabłoński za Kacprzyckiego jeżeli chodzi o skład Wisły.

77
    Chwila przerwy w atakach Wisły na niewiele się zdała, gdyż flota kompletnie przestała już chyba istnień na boisku. Ciekawe, czy doczekamy się choć jednego trafienia.

74
    I teraz zmiana dla gości. Wejdzie na murawę Retlewski, a opuści ją Kort.

71
    Zmiana dla Wisły. Ruszkul pojawia się na murawie, a zmieni on Krzywickiego.

69
    Stępiński został powalony na murawę, niczym porażony piorunem, ale sędzia uznał, że nie było faulu. Gramy dalej – pokazuje.

67
    Dobre podanie na dobieg do Janusa, ale ten nie trafia czysto w piłkę i ta spokojnie po ziemi wlatuje w dłonie Brljaka. Będzie daleki wykop.

64
    Sołowiej zostaje zawezwany przez arbitra i ogląda kartonik w kolorze żółtym.

63
    Gol dla Wisły Płock!

Flota ma teraz duże kłopoty! Centra z rzutu rożnego odnalazła w polu karnym MARKO RADICIA, a ten mocnym uderzeniem z główki pakuje piłkę pod samym golkiperem!

62
    Ależ okazja dla gospodarzy. Janus długo leci z futbolówką i nagle postanawia uderzyć zza pola karnego! Jakimś cudem paruje to Brljak!

60
    Wysunięcie do Grzelaka, który zatrzymuje piłkę i uderza niemal z linii pola karnego! Futbolówka o centymetry mija prawy słupek!

57
    Flota najwyraźniej wyszła na drugą połowę dużo bardziej zmotywowana niż miało to miejsce wcześniej. Centra z prawej strony zostaje wybita.