Jastrzębski – MKS 3:1 (koniec) | Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – BBTS 3:1 (koniec)
Dafi Społem – Exact 0:3 (koniec) | BKS Visła – Trefl 1:3 (koniec) | ZAKSA – Resovia 0:3 (koniec)

0:0
    Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:25:28)

0:0
    MVP spotkania został Miguel Angel de Amo, który naprawdę kapitalnie rozgrywał wszystkie akcje swojej drużyny. Myślę, że miał spory wpływ na taki, a nie inny przebieg tego pojedynku.

0:0
    Effector Kielce dalej bez zwycięstwa w aktualnym sezonie Plus Ligi! AZS Częstochowa dzisiaj w Chęcinach okazał się lepszy i nie oddał przeciwnikowi nawet seta. Myślę, że ogromny wymiar na to spotkanie miała druga partia, która była naprawdę niewiarygodna. Przypomnę, że wtedy po ogromnej walce to goście wygrali 39:37 (!!!) z Effectorem Kielce.

22:25
    Trzeci set skończony.

22:25
    Zagrywka Bieńka prosto w taśmę. AZS Częstochowa wygrywa dzisiejsze spotkanie 3:0!

22:24
    Krzysiek jeszcze przedłuża spotkanie dobrym atakiem z prawego skrzydła.

21:24
    Na krótko ponownie zagrał AZS, a to dzisiaj przynosi świetne efekty! Mamy piłki meczowe dla gości!

21:23
    Blok-aut AZS'u po mocnym ataku Krzyśka.

20:23
    Po skosie rewelacyjnie odpowiedział Kaczyński.

20:22
    Buchowski przebił się lewą stroną.

19:22
    Szablonowa akcja przyjezdnych.

19:21
    Nieuznany challenge gospodarzy! Punkt dla AZS'u.

19:20
    Skuteczny blok gospodarzy! Czyżby Effector wracał do gry? O przerwę teraz prosi trener AZS'u.

18:20
    Bomba po prostej w wydaniu Pencheva.

17:20
    Kaczyński świetnie zaatakował po skosie. Przerwa dla Daszkiewicza. Czy tutaj jeszcze coś można zmienić?