Jastrzębski – MKS 3:1 (koniec) | Indykpol – Skra 0:3 (koniec) | Czarni – BBTS 3:1 (koniec)
Dafi Społem – Exact 0:3 (koniec) | BKS Visła – Trefl 1:3 (koniec) | ZAKSA – Resovia 0:3 (koniec)

25:15
    Politechnika wygrywa czwartego seta 25:15 i całe spotkanie 3:1! (21:00:37)

16:9
    Utrzymują wysokie prowadzenie gracze z Warszawy i tylko kataklizm może ich pozbawić wygranej w tym secie i jednocześnie w całym meczu.

8:2
    Podrażnieni przebiegiem poprzedniego seta gospodarze od początku kolejnej partii z dużą przewagą nad gośćmi.

17:25
    Pewna wygrana Cuprum Lubin w secie trzecim.

7:16
    Bardzo wysokie prowadzenie lubinian i wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami kolejnego seta.

4:8
    Od początku trzeciego seta zdecydowanie lepiej grają przyjezdni.

25:20
    Druga partia również lepiej wytrzymana przez graczy ze stolicy i już 2:0 w setach.

16:14
    Powtórka z seta pierwszego – na drugiej przerwie dwa punkty przed rywalem gracze Politechniki.

8:7
    Wyrównane spotkanie, znowu na pierwszej przerwie siatkarze schodzą przy minimalnej przewadze gospodarzy.

0:0
    Rozpoczął się drugi set.

25:21
    Dobra końcówka seta w wykonaniu Politechniki i to ona wygrywa pierwszego seta.

16:14
    Gospodarze z dwupunktową przewagą na kolejnej przerwie.

8:7
    Minimalne prowadzenie warszawiaków na pierwszej technicznej.

0:0
    Trwa pierwszy set, będziemy informować o wyniku podczas przerw technicznych.

Składy wyjściowe:

AZS Politechnika Warszawska: Radomski, Lipiński, Sacharewicz, Filip, Śliwka, Olenderek, Świrydowicz

Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Rusek, Paszycki, Łomacz, Romać, Kadziewicz

Sędziowie: Paweł Ignatowicz, Piotr Dudek.

0:0
    Niestety z powodu technicznych na hali w Warszawie nie jesteśmy w stanie przeprowadzić relacji live z tego starcia. Zapraszamy do śledzenia pozostałych meczów Plus Ligi na lajfy.com.

0:0
    Przed dzisiejsza rywalizacja AZS Politechnika zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Cuprum Lublin plasuje się nieco niżej bo na 8 pozycji z 5 punktami na koncie.

0:0
    Środa, godzina 20:30! Zapraszam na transmisje meczu AZS Politechniki Warszawskiej z Cuprum Lublin w ramach 5. kolejki siatkarskiej Plus Ligi! Tylko w Lajfy.com!
    Projekt Warszawa: Radomski, Lipiński, Sacharewicz, Filip, Śliwka, Olenderek, Świrydowicz oraz Lemański, Strzeżek
    KGHM Cuprum Lubin: Borovnjak, Trommel, Rusek, Paszycki, Łomacz, Romać, Kadziewicz oraz Gromadowski, Siezieniewski

Sędziowie: Paweł Ignatowicz, Piotr Dudek