Dynamo – PSV 1:0 (koniec) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (koniec) | Guingamp – PAOK 2:0 (koniec)
Dinamo M. – Fiorentina 0:3 (koniec) | Lokeren – Charków 1:0 (koniec) | Trabzonspor – Legia 0:1 (koniec)
Feyenoord – Standard 2:1 (koniec) | Rijeka – Sevilla 2:2 (koniec) | Wolfsburg – Lille 1:1 (koniec)
Sparta – Young Boys 3:1 (koniec) | Slovan – Napoli 0:2 (koniec) | Dynamo Kij. – FCSB 3:1 (koniec)
Aalborg – Rio Ave 1:0 (koniec) | Zurich – Borussia M. 1:1 (koniec) | Villarreal – Apollon 4:0 (koniec)
HJK – Club Brugge 0:3 (koniec) | Torino – Kopenhaga 1:0 (koniec) | Asteras – Partizan 2:0 (koniec)
Tottenham – Besiktas 1:1 (koniec) | Astra – FC Salzburg 1:2 (koniec) | Celtic – Dinamo Z. 1:0 (koniec)
Estoril – Panathinaikos 2:0 (koniec) | Saint-Étienne – Dnipro 0:0 (koniec) | Inter – Karabach 2:0 (koniec)
Slovan Bratysława
0:2 (0:1)
SSC Napoli
Czwartek 02.10.2014, 19:00 • Štadión Pasienky, Bratysława • Liga Europy UEFA

Koniec meczu w Bratysławie! Po bramkach Marka Hamsika i Gonzalo Higuaina – Napoli zwycięża 2:0. Goście wykazali się większym doświadczeniem oraz lepszymi umiejętnościami i wygrali zupełnie zasłużenie. Gospodarze to nie jest zespół, który potrafi nawiązać walkę z takim rywalem. Dziś wszystkie słabe strony Slovana zostały obnażone. Dziękuję za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje! (20:53:20)

90+3

90+2
    Zablokowany strzał z rzutu wolnego. Jeszcze jedno uderzenie! Nad bramką...

90+1
    Okazja na bramkę pocieszenia. Rzut wolny z około trzydziestu metrów dla Slovana. To pozycja dla Milinkovicia.

90
    Dwie minuty dłużej potrwa ten mecz.

89
    Za chwilę dowiemy się ile minut doliczy sędzia Strahonja. Wydaje się, że odpowiednie będą trzy minuty.

88
    Świetną okazję na strzał miał Mertens i zrobił to bardzo dobrze! Tym razem dobrze na linii zagrał Pernis, który zdołał odbić tę piłkę.

87
    Callejon nie dał dzisiaj dobrej zmiany. Chyba nie tego spodziewał się po nim Benitez...

86
    Minuty dzielą nas od końca tego spotkania. Legia również prowadzi na boisku rywala, ale ma w tym meczu bardzo, bardzo dużo szczęścia!

85
    Kolcak zmienia Lasika. To już ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

84
    Dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście. Widać, że to doświadczony i ograny zespół.

83
    Siedem minut plus to co doliczy arbiter do końca tego meczu. Napoli jest już pewne swego.

82
    Bardzo mocno teraz atakują gospodarze. Są coraz bliżsi kontaktowego gola! Napoli w opałach!

81
    Ależ przymierzył z rzutu wolnego Milinković! Fenomenalny strzał i spojenie słupka z poprzeczką ratuje Rafaela!

80
    Ogromne brawa dostał Marek Hamsik. Znakomite zachowanie fanów gospodarzy! Zmienia go Mesto.

80
    Dziesięć minut do końca meczu!
    Twitter Napoli przypomina:

79
    Miał swoją okazję Milinković! Nie do końca dobrze na przedpolu zachował się Rafael, ale ostatecznie zapobiegł stracie bramki. Gramy dalej.

78
    Legia wciąż prowadzi w Trabzonie 1:0. Akcje gospodarzy są jednak coraz groźniejsze. Sporo szczęścia mają warszawianie.