Orlen Wisła – Stal 25:25 (koniec) | PGE Vive – MMTS 36:27 (koniec)
Vive Kielce
36:27 (21:14)
MMTS Kwidzyn
Wtorek 30.09.2014, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn

Z Kielc na dziś to już wszystko, jednak w sobotę Vive rozpoczyna swój bój w Lidze Mistrzów! Wszystkie relacje ze spotkań mistrza Polski oczywiście w serwisie lajfy.com!

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:05:09)

Vive Tauron Kielce pewnie pokonało dzisiaj 36:27 MMTS Kwidzyn. Przyjezdni walczyli, jednak tylko przez pierwszy kwadrans. Reszta spotkania to już raczej zdecydowana dominacja gospodarzy, którzy z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. W końcówce aktualny mistrz Polski już się nieco rozluźnił i z tego wynika nieco mniejszy wynik końcowy na korzyść Vive.

60
    Koniec meczu. (36:27)

59:59
    Równo z syreną Michał Jurecki mocnym rzutem z drugiej linii ustanowił wynik tego pojedynku. (36:27) (36:27)

59:50
    Zadura wyszedł w indywidualnym kontrataku i mocnym rzutem pod poprzeczkę pokonał Szmala. (35:27) (35:27)

59:05
    Tomasz Klinger popisał się ładnym rzutem z drugiej linii. (35:26) (35:26)

58:30
    Błąd kroków popełnił Zorman. (35:25) (35:25)

58:05
    Wiktor Jędrzejewski znalazł sobie miejsca na kole i pokonał Sławka Szmala. (35:25) (35:25)

57:30
    Świetnie Lijewski jeden na jeden ograł rywala, a Cupić bez problemu posłał piłkę w okienko bramki. (35:24) (35:24)

56:45
    Krzysztofowi Lijewskiemu teraz dopisała odrobina szczęścia, po słupku piłka wpadła do bramki. (34:24) (34:24)

55:50
    Niedokładnie do Jachlewskiego zagrał Zorman, piłka dla przyjezdnych. (33:24) (33:24)

55:25
    Ładnym rzutem z biodra popisał się Klinger. (33:24) (33:24)

54:45
    Świetnie zagrali akcję gospodarze, ale brakło wykończenia. Lijewski dograł do będącego już w powietrzu Zormana, jednak rozgrywający Vive został zatrzymany przez Dudka. (33:23) (33:23)

54:20
    Zadura trafił z 7. metra. (33:23) (33:23)

53:50
    Rzut karny dla gości. (33:22) (33:22)

53:20
    Przerwa na żądanie Krzysztofa Kotwickiego. (33:22) (33:22)

53:08
    Piękna akcja gospodarzy. Niepilnowany na kole znalazł się Mateusz Jachlewski i efektowną wkrętką pokonał Dudka. (33:22) (33:22)

52:45
    Wiktor Jędrzejewski zdobył bramkę z koła. (32:22) (32:22)

52:10
    Jachlewski popisał się sporą szybkością w kontrataku, Dudek nie mógł wiele zrobić. (32:21) (32:21)

Norbert Sinkiewicz

Vive Kielce: Szmal, Sego – Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Reichmann, Chrapkowski, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Musa, Zorman, Cupić
    MMTS Kwidzyn: Dudek, Kochański, Kiepulski – Jędrzejewski, Genda, Zadura, Mroczkowski, Kryszeń, Peret, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Pilitowski, Seroka, Łangowski

Sędziowie: Kopiec, Zubek