Bayern – Paderborn 4:0 (koniec) | Hoffenheim – Freiburg 3:3 (koniec) | Werder – Schalke 04 0:3 (koniec)
Eintracht – Mainz 2:2 (koniec)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (1:2)
SC Freiburg
Wtorek 23.09.2014, 20:00 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Niemiecka Bundesliga

Po bardzo emocjonującym meczu Hoffenheim remisuje z Freiburgiem 3:3. Gospodarze po kiepskim początku musieli przez 60 minut gonić wynik. Bardzo pomocna okazała się czerwona kartka z 81. minuty dla Daridy. Goście starali się jak mogli, ale tym razem zabrakło trochę szczęścia. Na uwagę zasługuje dzisiaj fatalna postawa obrońców drużyny miejscowej.

MVP dla Frantza, za dwie bramki z pierwszej połowy.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (21:57:08)

90+4

90+3
    Gol dla Hoffenheim!
    Remis! Wrzutka w szesnastkę z prawego skrzydła Vollanda, a tam mamy ogromne zamieszanie. Ostatecznie piłka trafia na 6. metr do JANNIKA VESTERGAARDA, który po ziemi posyła ją do bramki!

90+2
    Mimo gry w przewadze Hoffenheim od kilku chwil to goście dłużej utrzymują sie przy piłce i groźniej atakują...

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz decyzją arbitra.

90
    Brzydki faul Rudy'ego i stosowna dla niego kara. W międzyczasie kolejny "popis" w obronie dają defensorzy Hoffenheim... Corner dla gości.

89
    Znakomita wrzutka z prawej strony Vollanda, na długim słupku dochodzi do piłki Elyounoussi, ale strzela tylko w boczną siatkę!

88
    Ostatnie minuty tego pojedynku. Goście starają się spowolnić grę i jak najdłużej utrzymywać piłkę na połowie rywali.

87
    Zmiana w drużynie TSG 1899 Hoffenheim: z boiska schodzi Beck, na boisku pojawia się Schipplock.

86
    Składna akcja Hoffenheim. Wrzutka z lewego skrzydła, na 6. metrze pojedynek główkowy wygrywa Vestergaard, ale jego uderzenie z łatwością łapie Bürki.

84
    Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Piłka po wrzutce z 26. metrów spada na głowę Strobla, ale ten przenosi ją ponad poprzeczką!

83
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Philipp, na boisku pojawia się Freis.

82
    Dobre dośrodkowanie Rudy'ego, do piłki doszedł Süle, ale nie trafił w bramkę z 6 metrów! W dodatku zdaniem sędziego był na spalonym!

81
    Darida dostaje czerwoną kartkę za kopnięcie w głowę Elyounoussiego przy próbie przewrotki!

80
    Zmiana w drużynie SC Freiburg: z boiska schodzi Frantz, na boisku pojawia się Riether.

78
    Jeszcze jedna przerwa w grze. Na boisku bardzo długo leży Frantz. Ogromne gwizdy na trybunach.

76
    Coś niebywałego. Każdy gol Freiburga to właściwie prezent od obrońców Hoffenheim.
    Vladimír DARIDA - 2:3

75
    Gol dla Freiburga!
    VLADIMIR DARIDA pewnie zamienia rzut karny na gola!

Sławomir Szczęch

Gole: 44. Elyounoussi, 63. Rudy, 90+3. Vestergaard – 31. Frantz, 33. Frantz, 75. Darida (kar.)

Kartki:   55. Beck (HOF), 75. Strobl (HOF), 90. Rudy (HOF) – 54. Klaus (FRE), 55. Mujdža (FRE), 60. Schuster (FRE)   81. Darida (FRE)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Strobl, Süle, Vestergaard, Beck (87. Schipplock) – Polanski (62. Schwegler), Rudy – Volland, Firmino, Elyounoussi – Szalai (71. Modeste)

Zmiany: Grahl, Schwegler, Zuber, Abraham, Modeste, Herdling, Schipplock

SC Freiburg: Bürki – Mujdža, Krmaš, Kempf, Günter – Frantz (80. Riether), Schuster (67. Guédé) – Schmid, Darida, Klaus – Philipp (83. Freis)

Zmiany: Torrejón, Mitrović, Mielitz, Riether, Guédé, Freis, Kerk

Sędziowie: T. Kinhöfer – C. Fischer, S. Jablonski