Niżny Nowogród – Din. Mińsk 1:2 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
Torpedo Niżny Nowogród
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
HK Dinamo Mińsk
Wtorek 23.09.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:26:24)

Dynamo po raz drugi w krótkim odstępie czasu pokonuje ekipę z Niżny Nowogrodu, tym razem jednak Białorusini potrzebowali do tego dogrywki. Bohaterem spotkania niewątpliwie Dmitrij Meleszko

MELESZKO - 1:2

63:40
    Gol dla Dinama!

Kulakow przepchał za bramką Torpedo Makarowa, odebrał mu krążek, wystawił na wprost bramki DMITRIJOWI MELESZCE i ten po raz drugi dziś pokonuje golkipera gospodarzy!

60:01
    Dogrywka rozpoczęta

Trzecia tercja i trzeci remis, a to oznacza tylko jedno – mamy dogrywkę!

55:00
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu, Torpedo robi co może by strzelić zwycięskiego gola

53:35
    W krótkim czasie trzykrotnie ratuje swój zespół golkiper przyjezdnych!

51:30
    Na lodzie nie wiele się zmienia, może jedynie to, ze nieco gorzej wychodzą teraz wznowienia miejscowym, w tej chwili mamy idealne 50% wygranych po obu stronach, coraz bliżej dogrywki

50:00
    Połowa trzeciej tercji za nami, nieco częściej w ofensywie próbują coś zdziałać gospodarze

48:50
    Ponownie mamy okres nieco spokojniejszej gry, dogrywka staje się coraz bardziej realna

47:30
    Po okresie naporu gospodarzy wyszli z akcją goście, na strzał zdecydował się aktywny dzisiaj Cheechoo, lecz Kasutin również potwierdził swoją dobrą dyspozycję