Zagłębie – Pogoń 33:40 (koniec)
MKS Zagłębie Lubin
33:40 (18:19)
Sandra SPA Pogoń Szczecin
Poniedziałek 22.09.2014, 18:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • Orlen Superliga mężczyzn

Ponownie dobra gra obu zespołów na początku drugiej połowy. Pod koniec głupie błędy zawodników Zagłębia sprawiły, że Pogoń zasłużenie wygrywa to spotkanie. MVP meczu wybrany został Dawid Przysiek. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w portalu www.lajfy.com (20:09:50)

60
    Koniec meczu. (33:40)

60
    Dziewiąta bramka Zydronia w tym spotkaniu! (33:40) (33:40)

60
    NIE MA GOLA! Szczecina świetnie broni rzut Przyśka! (33:39) (33:39)

60
    Rzut karny dla Zagłębia (33:39) (33:39)

59
    Przepychanki na parkiecie. Dwie minuty kary dla Jarosława Palucha (33:39) (33:39)

59
    Michał Bruna zdobywa jeszcze jednego gola dla gości! (33:39) (33:39)

59
    Rzut wolny dla Pogoni (33:38) (33:38)

58
    Powracamy do spotkania; dwie ostatnie minuty meczu przed nami! (33:38) (33:38)

58
    Timeout dla gości. (33:38) (33:38)

58
    Poprzeczka ratuje szczecinian przed stratą gola! (33:38) (33:38)

58
    Jeszcze jeden gol dla gości! (33:38) (33:38)

57
    Michał Stankiewicz rzuca bramkę dla Miedziowych! (33:37) (33:37)

57
    Gierak przejął piłkę, popędził przez całe boisko i zdobył gola dla swojego zespołu! (32:37) (32:37)

56
    Broni Shamrylo (32:36) (32:36)

56
    Jeszcze próbują lubinianie. Michał Stankiewicz po raz siódmy w tym meczu! (32:36) (32:36)