Pięć minut do końca pierwszej połowy. Gospodarze w dalszym ciągu prowadzą.

KAMIL RADULJ daje prowadzenie gospodarzom!

Dwadzieścia minut meczu w Mielcu za nami. Jak na razie bramek nie oglądaliśmy.

Składy!

Stal Mielec: Daniel – Załucki, Duda, Kościelny (C), Getinger – Domański, Nikanowycz, Głaz, Radulj, Bożek – Jankowski.

Rezerwowi: Wyparło – Ostalczyk, D.Skiba, Żubrowski, Podstolak, Mącior, Żegleń.

Limanovia Limanowa: Sotnicki – Gryźlak, Kulewicz (C), Urbański, Niechciał – Majcher, Mysiak, Czajka, Skiba, Piwowarczyk – Chmiest.

Sędziowie: Tomasz Marciniak (Płock) – Krzysztof Nejman, Jarosław Machowski (Mazowiecki ZPN) – Marek Pająk (Podkarpacki ZPN).

Zapraszamy na mecz Stal Mielec – Limanovia Limanovia już dziś o godz. 16 na Lajfy.com!

Spotkanie poprowadzi arbiter z Płocka Tomasz Marciniak, dla którego jest to dopiero trzeci mecz w bieżącym sezonie. Nie miał on w obecnym sezonie okazji sędziować meczów z udziałem Stali bądź Limanovii.

W poprzedniej kolejce Limanovia przegrała na własnym boisku z Puszczą Niepołomice, choć jeszcze do 83. minuty prowadziła 1-0. Stal Mielec wysoko uległa natomiast na własnym boisku Błękitnym Stargard Szczeciński 0-3.

W przypadku zwycięstwa, zarówno Stal, jak i Limanovia mają szansę na wydostanie się ponad "kreskę".

Obie drużyny zajmują się obecnie w strefie spadkowej. Stal jest szesnasta z dorobkiem pięciu punktów po siedmiu kolejkach. Jedną pozycję wyżej plasuje się Limanovia, mająca o dwa "oczka" więcej od swojego niedzielnego rywala.

Zapraszamy na relację z meczu II ligi pomiędzy Stalą Mielec i Limanovią Limanowa.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..