Błękitni – Legionovia 2:1 (koniec) | Rozwój – Kotwica 1:1 (koniec) | Raków – Puszcza 5:0 (koniec)
Siarka T. – MKS Kluczbork 1:1 (koniec) | Stal S. W. – Górnik W. 3:1 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
1:1 (0:0)
MKS Kluczbork
Sobota 13.09.2014, 16:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga

To wszystko z Tarnobrzega. Dziękuje za uwagę. (17:57:24)

Bohaterem kibiców Siarki w tym spotkaniu zdecydowanie zostanie Artur Melon, który uchronił swój zespół przed stratą bramki pewnie broniąc karnego.

Siarka pod wodzą nowego trenera na własnym stadionie zdobywa punkt w meczu z liderem, który na boisku nie zachwycił swoją grą.

Druga połowa zdecydowanie ciekawsza. Wynik spotkania wydaje się być sprawiedliwy. Siarkowcy próbowali jeszcze w ostatnich minutach przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę. Jak w pierwszej połowie sędziego Złotnickiego można było pochwalić za dobre prowadzenie gry, tak wraz z piłkarzami obu zespołów wyszedł na drugą połowę bardzo z gorącą głową.

90+4
    Koniec meczu. Sędzia Złotnicki kończy to spotkanie.

90+4
    Dośrodkowanie Swędrowskiego bardzo złe i wychodzi piłka za linie końcową.

90+4
    Chyba ostatnia akcja MKSu w tym spotkaniu. Mają rzut rożny, Uszalewskiego zablokował Stępień.

90+3
    Rudnicki minął się z piłką, ale dobrze asekurowali go defensorzy.

90+2
    Ciećko nabija Tomaszewskiego i wywalczył kolejny stały fragment. Tarnobrzeżanie chcą wygrać to spotkanie!

90+2
    Rzut wolny dla Siarki. Więcek faulowany.

90+1
    Tomaszewski przegrywa pojedynek ze Stępniem i gospodarze mają rzut z autu. Tylko Melon jest na własnej połowie.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Akcja przechodzi z jednej połowy na drugą. Obie ekipy posyłają długie piłki.

89
    I szybka odpowiedź MKSu która szybkim kontratakiem też wywalczyła rzut rożny.

88
    Siarka ostatnie minuty znów spędzi pod polem karnym przeciwnika. Mają rzut rożny. Wykonywać będzie Chargeishvili

86
    Siarka próbowała 5 zawodnikami. Jednak nie mają nawet autu. Piłkę do gry wprowadzają przyjezdni.

84
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Reinhard, na boisku pojawia się Tomaszewski.

84
    Reinhard zablokowany przez Stępnia. MKS ma rzut rożny.

Michal Bartyzel

Gole: 66. Stefanik – 68. Nowacki

Kartki:   38. Więcek (SRK), 60. Chwastek (SRK), 70. Stefanik (SRK), 82. Baran (SRK) – 35. Niziołek (KLU), 49. Uszalewski (KLU)

Spudłowany karny!: 78. Arian (SRK), bramkarz Melon obronił

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień (kpt.), Nadolski, Baran, Sulkowski – Tunkiewicz (82' Chargeishvili), Stefanik, Więcek, Koczon (79' Ciećko), Chwastek – Paluch (65' Parobczyk)
    Zmiany: Pogorzelec, Bochenek, Parobczyk, Ciećko, Chargeishvili, Głaz, Waleńcik

MKS Kluczbork: Rudnicki – Gierak, Arian, Niziołek, Reinhard (84' Tomaszewski), Uszalewski, Orłowicz, Nowacki (71' Swędrowski), Hober (80' Wolkiewicz), Ganowicz (kpt.), Kojder (70' Burski)
    Zmiany: Wnuk, Tomaszewski, Swędrowski, Grzegorzewski, Komor, Wolkiewicz, Burski

Sędziowie: Mateusz Złotnicki (główny), Marek Mirosław, Maciej Różyński (Lubelski ZPN)