Czaniec – Polonia B. 0:4 (koniec) | Resovia – Stal Rz. 1:1 (koniec) | Ruch II – Ruch Z. 1:2 (koniec)
Świt NDM – Łowicz 2:0 (koniec) | Wolania – Nowa Huta 2:3 (koniec) | Warta – Włocłavia 6:0 (koniec)
Radomiak – ŁKS 3:0 (koniec) | Olimpia E. – Hur. Morąg 0:1 (koniec) | Lechia ZG – Polonia/Stal 3:2 (koniec)
Ostrów Wlkp. – Chełminianka 4:1 (koniec)
LKS Czaniec
0:4 (0:1)
Polonia Bytom
Sobota 06.09.2014, 13:003 Liga

W 93 minucie arbiter spotkania zagwizdał ostatni raz w tym meczu. O ile w pierwszej połowie gracze z Beskidów dorównywali kroku rywalom, to w drugiej połowie Bytomianie całkowicie przewyższyli swoimi umiejętnościami LKS Czaniec i zasłużenie wygrali mecz 4:0. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne na portalu lajfy.com (14:55:11)

93

89
    Arbiter przedłuża spotkanie co najmniej o 3 minuty.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Derewońko (Polonia Bytom).

87
    Cempa dośrodkował spod końcowej linii do Banasia, który oddał celny strzał w światło bramki.

85
    Broniewicz podał prostopadle do Stefańskiego, który obrócił się z piłką w polu karnym i strzelił w boczną siatkę.

80
    Bytomianie oddali pole gry gospodarzom, lecz ci drudzy nie potrafią skonstruować w ostatnim czasie żadnej składnej akcji.

78
    Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Sadowski, na boisku pojawia się Derewońko.

74
    Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Jaroś, na boisku pojawia się Zakrzewski.

73
    Marcin Michalak kapitalnie broni uderzenie Dawida Nagiego z dystansu.

72
    Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Zieliński, na boisku pojawia się Cempa.

70
    Żółtą kartkę otrzymuje Mrozek (LKS Czaniec).

69
    Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Fabisiak, na boisku pojawia się Pawlak.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Jaroś (LKS Czaniec).

68
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Krysian, na boisku pojawia się Stefański.

68
    Jedna z nielicznych akcji gospodarzy w tym spotkaniu, którzy rozegrali koronkową akcję, lecz zdołał ją wyjaśnić Broniewicz.

64
    Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Januszyk, na boisku pojawia się Rzeszutko.

64
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Lachowski, na boisku pojawia się Cyganek.

63
    W drugiej połowie gospodarze w ogóle nie istnieją na boisku, nie wychodząc nawet z własnej połowy.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Damian Apostolski

Gole: 21. Grube, 50. Lachowski, 60. Lachowski, 61. Zieliński

Kartki:   69. Jaroś (CZN), 70. Mrozek (CZN) – 41. Lachowski (BYT), 88. Derewońko (BYT)

LKS Czaniec: Kawaler – Mrozek, Gola, Żak, Januszyk (64. Rzeszutko) – Gołuch (17. Hałat), Fabisiak (69. Pawlak), Jaroś, Nagi, Kwaśniewski – Praciak
    Polonia Bytom: Michalak – Banaś, Broniewicz, Malec, Michalak – Krysian (68. Stefański), Mróz, Grube, Lachowski (Cyganek), Sadowski (78. Derewońko) – Zieliński (72. Cempa)

Sędziowie: Ireneusz Sipiora – Mirosław Zapotoczny, Mirosław Barszczewski