Stany Zjednoczone – Iran 2:3 (koniec) | Argentyna – Serbia 1:3 (koniec) | Belgia – Portoryko 3:0 (koniec)
Wenezuela – Kamerun 3:1 (koniec) | Australia – Polska 0:3 (koniec) | Francja – Włochy 2:3 (koniec)
Australia
0
17 19 22
Polska
3
25 25 25
Wtorek 02.09.2014, 20:15 • Hala Stulecia, Wrocław • Mistrzostwa Świata - Polska 2014

0:0
    Żaden Kangur, ani kangur nam dzisiaj nie podskoczył. No może poza Edgarem, ale to my po dwóch meczach nie straciliśmy choćby seta! (22:00:09)

0:0
    Bardzo ciekawe widowisko w Hali Stulecia we Wrocławiu! Mecz Polska vs. Edgar kończy się naszym zwycięstwem, ale gdyby Australia miała jeszcze 5 takich zawodników, pewnie byłaby Mistrzem Świata, a tak... My po cichutku myślimy o tym celu!

22:25
    Trzeci set skończony.

22:25
    No i to by było na tyle! Niezła końcówka naszych rywali, ale biało-czerwoni kończą sprawę w trzech setach, brawa, brawa, brawa!

22:24
    Brawa dla Kangurów, tym razem Mote poradził sobie na środku!

21:24
    Wykończy nas ten facet! Znów świetny serwis!

20:24
    Oj nie, tym razem świetna zagrywka 212-centymetrowca!

19:24
    Edgar skutecznie z prawego skrzydła, czy to był jego ostatni punkt tego meczu?

18:24
    Kłos daje nam piłkę meczową!

18:23
    My również w aut, Piotr Nowakowski tylko schował twarz w koszulkę...